Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A Hipp baby sanft vagy a...

A Hipp baby sanft vagy a Nivea baby babakozmetikumok jobbak?

Figyelt kérdés

2014. febr. 27. 22:16
 1/3 anonim ***** válasza:
42%
Nivea
2014. febr. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Alapvetően a kozmetikumoknál, szerintem, azt célszerű nézni, pláne, csecsemők és kisgyerekek részére vásároltnál, hogy tartalmaznak-e káros, rákkeltő vegyületeket (sodium lauryl sulfate, parabének pl.: metylparaben stb, színezőanyagok pl.: CI42090, illatanyagok stb). Felsorolni nem is tudnám mindet, de ezek a legtöbb fogkrém, fürdető, testápoló szerekben benne vannak... Ha az emlékezetem nem csal, amikor elkezdtem ezeket figyelni, akkor az összes nagyobb bébi márkában (Jonhson, Nivea, Hipp) használják ezeket az anyagokat, ami elég felháborító, és még drágák is!!!!


A DM saját Babylove-os termékei ezektől mentesek, és még az áruk is elfogadható...


Sajnos a többinél csak a márkát fizeted, és az ára nem tükrözi azt, hogy a készítő vigyáz az egészségedre!!!


Remélem, tudtam segíteni... :o)

2014. febr. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos tényleg nem ezek a legjobbak, tele vannak olyan anyagokkal, amik nem jók a baba bőrnek... A babylove tényleg jó alternatíva, ha nincs sok pénz, vagy babe, lansinoh, ezek mondjuk drágábbak, de nagyon jók...
2014. febr. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!