Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha fiatalabban vállal valaki...

Ha fiatalabban vállal valaki gyereket akkor máshogy áll hozzá/más a kapcsolatuk mintha később vállalna? Vagy csak én érzem így?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok van egy 5 éves lányom és egy 1 éves kisfiam.

Valahogy úgy érzem, hogy teljesen más lesz a kapcsolatom a fiammal .

Nem lesz velem olyan közvetlen ..

Szerintetek?


2014. márc. 4. 08:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Én 18 voltam amikor a lányom érkezett,és 26 amikor a fiam. A lányommal ott tartunk,hogy inkább a barátja vagyok mint az anyja,kamaszodik,ez most főleg meglátszik rajta.Sokszor kell figyelmeztetnem,vegyen vissza a stílusából,mert nem a barátnőjével diskurál,hanem az anyja vagyok mellesleg. A fiam már tényleg ,,anyás,,. Jobban tisztel,máshogy áll hozzám. Érdekes dolgok ezek. Viszont,engem anyu még hamarabb szült anno. Ő 16 éves volt,mikor én lettem nekik. A kapcsolatunk jó,igazi anya lánya..mindig is az volt..bár a világ is változik,mások a mai tinik mint régen. És a nevelési stílusunk sem egyezik.Szóval nem feltétlen a korral lehet a gond,hanem magával a neveléssel.Persze teljesen gyerek függő is.Én nem voltam ilyen heves,és pattrag mint most az én lányom.Ég és föld vagyunk.
2014. márc. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!