Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak itt olyan kismamák,...

Vannak itt olyan kismamák, anyukák akik 20 évesen vagy fiatalabban fognak szülni vagy szültek már?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok és lassan 2 hónapos terhes. Védekeztünk de becsúszott. Nem akarjuk elvetetni de ez az egész helyzet nagyon ijesztő nekem. Mindig is fiatal anyuka szerettem volna lenni, eleve a munkám is az, hogy picikre vigyázok, de most megvagyok mindentől rémülve és a legrosszabb az, néha azt gondolom bárcsak ne lennék terhes. És emiatt utálom magam, egy anya hogy gondolhat ilyet?? :( Nagyon szívesen beszélgetnék olyan anyukákkal akik velem egykorúak és szintén terhesek vagy olyanokkal akik ilyen korán szültek mint én.
2014. febr. 28. 17:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Én 20 évesen szültem a kisfiamat, most várom a tesót, 23 évesen. Kérdezz bátran, ha valamire kíváncsi vagy. :) 12 hkm
2014. febr. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
oh, én 33 évesen is gondoltam ilyet úgy, h 13 év után lettem ismételten terhes. Mondjuk ezt a gondolatot a kétségbeesés szülte, miután belegyógyult a fejem a klotyóba és undorodtam minden ehető dologtól. Nagyon lelkiismeretfurdalásom volt nekem is utána.
2014. febr. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

szerintem egy 27 éves is éppúgy fél, vagy akár egy 34 éves. Hiszen mindentől félünk ami új. Szerintem örülj neki, hogy fiatal vagy és egészséges, jó eséllyel fogod megsimogatni a dédunokád buksiját. Én irigyellek ezért:)


27 éves kismama

2014. febr. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Én 22 évesen szültem, most 27 évesen jön a kistesó. Nem tudom lesz-e fogadott orvosod, nekem nem volt és sajnos (szerintem) akkor a korom miatt sokszor úgy éreztem nem tájékoztatnak megfelelően. Csak úgy nagyjából megnéztek, de ha kérdezni akartam vagy nem értettem valamit olyan morcosan válaszoltak mintha nehezükre esett volna. Fde lehet, hogy csak én nem voltam elég rámenős és talpraesett. Ilyen gondjaim most is vannak, tegnap mentem terhesgondozásra, kettőig volt a délelőttös rendelés és délben szépen, vidáman jelentkeznék be a betegfelvételin, erre a pultos nagyon gúnyos hangsúllyal mekérdezte, hogy "ilyenkor?" majd közölte, hogy egy óra múlva vissza lehet jönni bejelentkezni a délutános rendelésre. A leg zavaróbb, hogy megnéztem mennyien lettek volna előttem és két ember volt összesen. Nem vagyok egy mákvirág, de itt nálunk az sztkban iszonyat bunkók, de nem az orvosok, hanem ezek a recepciós emberkék. Örülj neki, hpgy fiatal anyula leszel, néhány év múlva fogod igazán látni az előnyeit.
2014. febr. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
*hpgy-hogy akart volna lenni.
2014. febr. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Én 20 évesen szültem, most 23 évesen várom a tesót :) 23h kismama
2014. febr. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ezek a gondolatok bizonyos szintig szerintem normálisak, én is gondoltam ilyet. A harmadik trimeszterben döbbentem rá igazán, hogy ahogy bement? ki is kell jönnie. Nagyon féltem a szüléstöl. A terhességem vége felé direkt a szüleimnél laktam, mert közelebb volt a kórház. Amikor megéreztem a jóslófájásokat hazáig "szaladtam" pánikomban a páromhoz. Mikor hazaértem megkérdezte a párom, hogy mért jöttem haza, erre akkora hiszti tört rám, hogy "ki akar dobni, nem örül nekem" meg hasonlók. Teljesen begőzőltem agyilag.
2014. febr. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Én az elsőt 17 évesen szültem, a másodikat 20 évesen, a harmadikat 22 évesen :)
2014. febr. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 19 voltam amikor a nagylányomat szültem, a kisebb lányomat 21 évesen szültem. Most a 3. gyermekemet várom 27 éves vagyok. Ha gondolod én is szívesen beszélgetek. :)

12 hkm

2014. febr. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Én 18 évesen szültem a lányomat, most 21 vagyok és rajta vagyunk a kisteso gyartason :))
2014. febr. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!