Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy 14 éves lánynak, akinek...

Egy 14 éves lánynak, akinek barna, de nem olyan erős szőrzete van, használhat egy "végleges" szőrtelenítőt? Én nem emgedtem meg neki, hogy leborotválja a lábát, mert akkor csak erősödni fog a szőr.

Figyelt kérdés

2014. márc. 4. 15:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Talán inkább gyanta szerintem
2014. márc. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én is gyantára szavazok, ha nem olyan erős, melegíthető patronnal ti is meg tudjátok otthon csinálni.

Remek csajos program!

2014. márc. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2014. márc. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
gyantáztatni kéne. Milyen végleges szörtelnitöre gondolsz? ha fény technikán alapul akkor a világos ször miatt semmi nem fog érni.
2014. márc. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Julie S ***** válasza:
Nem erősödik a borotválástól a szőr, csupán durvábbnak hat, amíg vissza nem nő és újra le nem kopik a szálak vége. Egyébként lehet gyantázni, epilálni, vagy szőrtelenítő krémmel vacakolni (szerintem ez utóbbi nem túl egészséges). A villanófényes meg a lézeres szőrtelenítés csak akkor hatékony, ha elég sötétek a szőrszálak, de kell jó pár kezelés, mire minden szálat elintéznek. Vagy van még a tűs epilálás, amivel a világos szálakat is el lehet tüntetni, de ez szintén sokára hoz eredményt.
2014. márc. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A végleges szőrtelenítés kezelései előtt le kell borotválni az érintett területeket. Nyugodtan hagyd hogy borotválja, semmi baja nem lesz tőle.

Nekem ennyi idősen epilátorom volt, de valamiért úgy tépte ki a szőröket, hogy seb maradt utána. Kb 10 év használat után hagytam abba, 5 éve, és azóta is látszik. Senki másról nem hallottam aki így járt volna vele mint én.

2014. márc. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Villanófényesre gondolok, és nem világos szőr, hanem barna, nem szőkés, de nem is nagyon sötét. De köszönöm az eddigi válaszokat!
2014. márc. 4. 21:16
 8/11 anonim ***** válasza:
Pont a villanófényes előtt kell leborotválni. Meg a kezelések között sem járhat-kelhet úgy mint egy ősember.
2014. márc. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
62%
Engedd nyugodtan a borotválást. Én már lassan 15 éve borotválom és nem nézek ki úgy, mint egy férfi :D Még akkor sem amikor valami miatt kicsit csúszik a szőrtelenítés.
2014. márc. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
gyanta vagy epilátor.: tartósabb is mint a borotva
2014. nov. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!