Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Rendszeres gyermekvédelmi...

Rendszeres gyermekvédelmi segélyt állapítottak meg 1 évre. Ha lejárt meg kell újítanom? Vagy nem muszáj?

Figyelt kérdés
2013. szept-2014. szept. 1.-ig jár. Vagyis addig ingyenesen étkezik mind a 2 gyermekem. Úgy néz ki, hogy szeptemberben vagy októberben fizetésemelés lesz. Ez után nekünk már nem járna, így nem akarom majd megigényelni újra, mert úgy is elutasítanának. Viszont, ha lejár szept. 1-én, és én nem megyek megint kérelmezni, akkor nem fognak engem keresni, hogy miért nem kérem vagy ilyesmi.
2014. márc. 5. 11:34
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

nagyon elképzelhető élethelyzet, hogy zaklatnak azért, hogy márpedig segélyt adhassanak nektek :D

ne haragudj, csak elképzeltem, hogy elkezdenek hívogatni meg kijárni hozzátok, hogy márpedig kérj segélyt :D

2014. márc. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha lejár, onnantól fizetned kell. Senki nem szól, neked kell figyelni, ha újra akarod igényelni akkor előtte célszerű.
2014. márc. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!