Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik a jobb Adamo babahinta...

Melyik a jobb Adamo babahinta vagy az ajtófélfára csiptethető rugós babahinta?

Figyelt kérdés

Attól félek ha elkezd felülni,mászni a lányom az Adamo-ból kiesik.

A másik fajta jobban tetszik nekem,de kérdés melyik a jobb.

Érvek,ellenérvek , tapasztalatok érdekelnének.

Előre is köszi minden vàlaszt.



2014. márc. 7. 16:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Jumperoo


Nekem az ajtófélfára akasztós azért nem jött be, mert mindig oda ment bele kapaszkodott, felállt bele kapaszkodva, s elesett.

A jumperoo fix, van rajta egy csomó játék, tud benne ugrálni mint a rúgózni hintában, de nem felek hogy leszakad, meg a játékok lekötik.

2014. márc. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekünk ABC Twister van, ez ajtófélfára rögzíthető. Persze, a gyerkőc nem esik ki belőle, de szerintem nem éppen kényelmes neki amikor már bevág a lábánál az anyag. Főleg husi babáknál. Ezt leszámítva nem volt vele gondunk. Viszont ha újra vásárolnék, akkor Adamot, vagy valami ehhez hasonlót vennék. Ülő babát már amúgy sem fekve teszel bele, a lábait pedig nem tudja kihúzni, ha a lyukakba fűzöd. Viszont legalább ezt újszülött kortól 15 kg-ig lehet használni. Ami nekünk van, azt csak 12 kg-ig kb. fél éves kortól. Én az Adamora szavazok.
2014. márc. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!