Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a legjobb: babahinta,...

Melyik a legjobb: babahinta, pihenőszék, függőágy, Adamo?

Figyelt kérdés

Annyiféle eszköz van és fogalmam sincs, hogy melyik a legjobb pl a babám gerincének, melyik kötné le jobban a figyelmét, melyiket mikor lehet használni már és meddig stb... Ráadásul vannak egyszerűek és vannak mindenféle kütyüvel felszereltek,zenélős, forgós, rezgős stb..

Kisfiam 3 hónapos, 7,5kg és 67cm... Mit ajánlanátok?


2011. nov. 13. 14:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Nagy dilemma bizony, ismerős a helyzet. Nekünk ilyen van és elmondom, miért szeretem:

[link]


Több fokozatban állítható, magasabbra, alacsonyabbra veheted, fekvő -félülő és ülő helyzetbe is rakhatom. Nagyon szeret benne lenni, sokkal kényelmesebb, mint a hordozó (az enyém is nagy baba:)), eleinte csak nézegette a játékokat rajta, majd elkezdett nyúlni érte (ezt itt kezdte el:), mostmár vígan rázza, csörög vele, beszél és gagyog hozzá. A rezgőt nem mindig használom, csak akkor vetem be, ha dolgom van és muszáj maradjon még egy kicsit "egyedül", pl. teregetés, vasalás befejezése. De különben mindenhová tudom vinni magammal, amikor főzök, csak felkapom és kiviszem magamhoz, én csinálom a kaját, beszélek hozzá ő meg elvan szépen (bár vmikor nagyon a játékra koncentrál és nem is figyel rám :). Felfedezte, ha ficánkol a lábával, hintázni kezd a babafotel, most ezt nagyon évezi. :)

Szóval nekünk bejött:)

2011. nov. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én az Adamo hintára szavazok. Kisfiam első szülinapjára vettük, ő kb 3 éves koráig használta. A kistesó születésétől fogva hintázott benne. Áldás volt a hasfájós és a fognövős korszakban. Az ágyunk fölé volt feltéve, volt hogy éjjel beleraktam és lökögettem, így én is tudtam aludni egy picit. (Ez persze csak addig működik míg nagyon pici és nem próbál kimászni.)
2011. nov. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk adamo is van, meg pihenőszék is. Mindkettőben elég szépen elnézelődik. Adamoba többet teszem, mert állítólag segíti a mozgásfejlődését. Aludni csak nagyon ritkán szokott benne.
2011. nov. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Az adamo-t nagyon szeretjük, örülök, hogy annak idején megvettem. Viszont nem helyettesíti a pihenőszéket, ami szerintem megint csak szuper vétel volt. Aludni irtó jókat tudott újszülött kortól a fiam az adamoban, ébren viszont a pihenőszék volt a tuti, azzal oda vittem, ahová akartam, volt, hogy felraktam a konyhaasztalra, főzés közben látott engem, tudtam hozzá beszélni, stb. Vagy pl. vendégek jöttek, csak átvittem pihiszékestől a nappaliba és amíg kedve volt, ott lehetett "bandán".

Van babahintánk is, na az pénzkidobás lett volna, ha nem ingyen kapjuk. Imád hintázni mind a két gyerekem, de egyik sem a babahintában.

2011. nov. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Adamo-ra szavazok. :D Sokáig lehet használni, a baba jól elnézelődik benne, sok mindent fejleszt. :)

Nekünk csak az van, már a 3. gyerkőc használja, aki 4 hónapos, és nagyon szereti. A "nagyok" is beleülnek néha még (3,5 éves, 2 éves).

2011. nov. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Megnéztem az Adamo honlapját és ott azt írják, hogy gipszkarton plafonba nem szerelhető fel. Mondjuk gondolhattam volna... Szóval az kilőve... :S
2011. nov. 13. 16:48
 7/14 anonim ***** válasza:
Szia! Első válaszoló vagyok! Én most fogok venni egy adamo-t is, ahogy utánaolvastam, ajtófélfára is lehet függeszteni.
2011. nov. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is gipszkarton a mennyezet, csak annyi a trükkje, hogy meg kell találni a gerendát :)
2011. nov. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Lehet hülye kérdés de azt hogyan kell megtalálni? :)
2011. nov. 13. 18:58
 10/14 anonim ***** válasza:
Vagy kikopogtatod, vagy tudod, hogy hol van. Esetleg látszik egy kis bemélyedés a csavaroknál amivel rögzítve lett a gerendához a gipszkarton. Tapéta esetén az utolsó kihúzva. Ja meg ha elkezdtek fúrni a gipszkartonba beleszalad, a fába meg nehezebben megy.
2011. nov. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!