Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy kolléganőm (kor 37) azt...

Egy kolléganőm (kor 37) azt mondja ha a gyerekvállalásról van szó: ó ráérek arra még! Ez normális?

Figyelt kérdés

Csak hogy tiszta legyen: első gyerekről lenne szó, mivel még 1 sincs neki.

Egyedül él, ffi a láthatáron sincs.

Na most első gyerekre ráér erősen a 40 felé közeledve?


2014. márc. 9. 15:45
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
40%
Még ha kb. 15 évig menstruál is, minél később szül, annál nagyobb a valószínűsége, hogy valami születési rendellenessége lesz a babának.
2014. márc. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:

feltételezem ezt nő létére ős (is) tudja

na most ez innentől fogva egy (ön)áltató kamu szöveg semmi több a részéről gondolom.


mint amikor megkérdik tőlem, hogy a lassan 20 éve(!) kapott makettet mikor rakom össze. a válaszom: hát majd (=soha).

2014. márc. 9. 15:50
 3/37 anonim ***** válasza:
86%

Az ő dolga. Lehet, hogy nem életcélja az anyaság, nem hiányzik az életéből a gyerek. Van ilyen, nem lehet mindenki egyforma.

Nem csak az normális, aki folyton a biológiai órája ketyegését hallgatja és akkor is szül, ha még nincs felkészülve a gyerekre, csak mert fél, hogy kicsúszik az időből.

2014. márc. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
81%
Egyedülálló, 39 éves gyermektelen nő vagyok. Ha valaki rákérdez hogy mikor akarok gyereket, hát én sem azt mondom, hogy bocs, de erről már lekéstem. Ha 6 éven belül összejön(amit kétlek) akkor lesz, ha nem akkor nem.
2014. márc. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
86%
Szegény, mit mondjon? Elég rossz lehet rossz neki,h ennyi idősen még nincs pasi, gyerek. Nyilván ha holnap találkozna az igazival, már mást mondana. Biztos nem így képzelte el ő sem az életét. Nekem is van több ilyen ismerősöm, meg olyan is, akinek ugyan van férje, de nyilvánvaló,h nem jön össze a gyerek. Annyira nem szeretem, mikor őket kérdezgetik (vagy vmilyen oknál fogva rákényszerülnek,h vhogy reagáljanak) erről a témáról. Ez nagyon fájó lehet, még én is kellemetlenül érzem magam tőle.
2014. márc. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
91%
És neked mi közöd hozzá? Bírom mikor valaki a másik életében vájkál és arról tesz ki kérdést, és ha valaki ezt szóvá teszi, akkor az a válasz, hogy lépjek túl a kérdésen. Te meg lépj túl a kolléganőd válaszán. Nyilván nem fog leállni és mindenkinek elmondani, hogy nincs kinek szülnie. Különben meg nem is illik erről kérdezgetni senkit, különösen, ha tudják mások, hogy nincs kapcsolata!
2014. márc. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:

a kutya nem kérdezte!

a kutya se!


csak az utóbbi időben 3 másik kollegának is gyereke lett és ő mindig megjegyezte, de jó a gyerek, meg majd neki is, de: "ráérek még"


még 1x: a kutya se kérdezte.


de azért nekem meg ilyenkor annyira kedvem lenne megkérdezni (bár semmi közöm nincs hozzá): anyukám, te most kinek hazudsz? magadnak vagy nekünk?

vagy csak mezeien komplett hülye vagy?


Különben meg nem is illik erről kérdezgetni senkit,

2014. márc. 9. 17:43
 8/37 anonim ***** válasza:
76%
A választ te is tudod: magának hazudik. Ő vmiért úgy érzi,h neki vhogy reagálnia kell arra,h körülötte már minden nőnek sínen van az élete, neki meg nincs. Nem vagyunk egyformák; vki ilyenkor oda sem figyel, vki meg el kezd "magyarázkodni". Ő ilyen. De ez téged miért zavar?? Egyértelmű,h neki ez rossz, de másnak árt vele egyáltalán.
2014. márc. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
90%
Javítok: másnak nem árt vele
2014. márc. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:

mert utalom az ennyire átlátszó szar kamukat.

erőltesse meg a tyúk agyát és találjon ki valami jót, amiről nem ordít távolról hogy kamu.

vagy ha erre lképtelen akkor fogja ezt fel és fogja be a pofáját.


De ez téged miért zavar

2014. márc. 9. 17:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!