Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nem mentem el a...

Mit tegyek? Nem mentem el a védőnőhöz.

Figyelt kérdés
Ma kellet volna mennem, de elfelejtettem . 16h-ig volt bent. Ez lett volna az elsõ talàlkozàsunk, ezután mit fog szólni hogy az elsõ làtogatàst elfelejtem. Interneten kerestem a telefonszàmàt, de minden oldal màst ìr. Legközelebb szerdàn rendel. Mit tegyek?
2014. márc. 10. 16:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj szerdán és kész. Nincs semmi gond.
2014. márc. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
elmész szerdán és bocsánatot kérsz... megmondod, hogy annyi dolgod volt aznap, teljesen ki ment a fejedből.. hidd el semmi gond nem lesz belőle... :)
2014. márc. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hívd fel és kérj új időpontot (vagy személyesen, ha úgy kérted az első időpontot is és telefonon nem éred el). Megmondod, hogy elnézted az időpontot, elnézést... Nem te leszel az egyetlen, emiatt szerintem nem fog csúnyán nézni rád, előfordul. Vagy ha igen, akkor mindenben nehéz természet, akkor meg úgyis mindegy :)
2014. márc. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!