Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A Deniel Magyarországon...

A Deniel Magyarországon anyakönyvezhető név?

Figyelt kérdés
A párom Dániel s szeretnènk ha az ő nevèt örökölnè csak kicsit felturbozva. Igy esett a választásunk a Denielre. De nem tudjuk hogy ez anyakönyvezhető e. Köszi a segitsèget
2014. márc. 16. 07:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem.


[link]

2014. márc. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezt kèrvènyezni se lehet?
2014. márc. 16. 08:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet olyan nevet aminek van magyar megfelelője... A Denielt konkrétan tudom hogy nem engedélyezik, mert egyik ismerősöm is szerette volna...
2014. márc. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ne már.....::-(
2014. márc. 16. 10:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha ennyire szeretnéd, akkor talán megérne egy próbát, hiába, hogy másnak nem fogadták el régebben. Csak azért gondolom, mert vannak ilyenek elfogadva, hogy Méri (Mária), Ekaterina, Katrina, meg még valami más változat is tuti (Katalin), szóval ha ezek átmentek... Persze lehet, hogy megint visszadobnák a Denielt, annyira logikátlan ez az egész.
2014. márc. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Kicsit már úgy néz ki későn írok ,de engem így hívnak ^^ és így vagyok anyakönyveztetve is még annó 95 -ben :) Becenevem pedig értelemszerűen Deni :) Régebben nem igazán szerettem a nevemet mert a sok alpári sose tudta rendesen kimondani. De szeretem mert egyedi :) és nem olyan idiótán hangzik mint egy Viola mondjuk:)
2014. okt. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
87%
Feltételezem már nem aktuális de én is megakarom osztani veletek, hogy Deniel (1995-) vagyok és szeretek is Deniel lenni :D
2016. okt. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!