Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Apasági tesztel kapcsolatosan...

Apasági tesztel kapcsolatosan szeretnék véleményeket! Csináltatott már valaki a GenoID-nál apaságit, mennyire megbízhatóak? Az én tesztem azt irja hogy kizárt az apa, pedig nagyon hasonlít rá a fiam és most nem tudom mi tévő legyek.

Figyelt kérdés
2014. márc. 25. 14:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha hasonlit rád miêrt csináltattad meg?


Szerintem csináltass ujra más helyen....

2014. márc. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az attól is függ, hány lehetséges apa jön számításba...
2014. márc. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A genetikai tesztek gyakorlatilag hibátlanul működnek.
2014. márc. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ezek a DNS tesztek teljesen megbízhatóak, a genetika nem téved.

100%-ra nem állítanak, de a 99,9%-os eredmény egyenlő a teljesen biztossal.

Te biztos vagy abban, hogy ő az apa? Szóba jöhet ezek szerint más is, ha az eredmény negatív ezzel a férfivel kapcsolatban?

2014. márc. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem egy kicsit kuszának tűnik ez a megfogalmazás, így a következőkből csak találgatni tudok, hogy te vagy az anyuka.


"pedig nagyon hasonlít rá a fiam és most nem tudom mi tévő legyek."


Hát gondold végig, hogy hány kalandod volt, mielőtt felneveltettél egy "kakukkfiókát" az ál apukával.

A DNS teszt nem téved. Ez nem egy terhességi teszt, hogy vagy igen vagy nem, szóval nem csak tájékoztató adat. Ha anno félre..tél, és ezért csináltattál most tesztet, akkor te is tudod hogy jó az eredmény. A hasonlóság meg olyan, hogy a második férjemnek azt mondták, hogy le se tagadhatná a fiait. A fiaim az előző házasságomból születtek. Ezen mi nevettünk, de nálad ez nem olyan vicces.

2014. márc. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha valaki nem kételkedne az apát illetően, annak meg se fordulna a fejébe, h apasági tesztet csináljon... Szóval biztos, h több partnere lehetett a kérdezőnek akkoriban, nem hiába csináltatott tesztet :/
2014. márc. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez van, a teszt nem hazudik, annak ellenére hogy hasonlít rá a gyerek, nem ő az apja!
2014. márc. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Gondoltam hogy megkezdödik a magānēletben való vájkálás!

De hogy tisztába legyen mindenki a dolgokkal akkor most leírom hogy mi azén szituaciom!nem voltak kalandjaim egy hosszú távú kapcsolatbol léptem ki amikor megismerkedtem valakivel ésta régi párommal már rég nem volt úgy köztünk semmi szoval ezért lepődtem meg hogy a teszt azt mutatja hogy kizárt az apa ,és a másik gondom hogy ezzel a feltételezett apával 11hónapja nagyon megromlott a kapcsolatunk és attól tartok hogy amikor a nyálmintát adta lehet hogy direkt csokolozott elötte vagy nem tudom de feltünt hogy hajmintát nem akart adni nagyon tiltakozott ellene! Remélem most már megértitek hogy miért kértem a véleményeteket

2014. márc. 26. 09:56
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát ha csak ő lehet az apa, akkor peres úton kötelezhetik újra mintaadásra, bár nem igen tudom, hogy lehetne a nyálmintát megváltoztatni. Hiába csókolózik előtte valakivel. Ha csak nem másik spatulát adott oda neked, amire más mintája került.


Szóval új minta kell ellenőrzött körülmények között, vagy nézesd meg, hogy te vagy-e az anya, mert lehet hogy összecserélték a kórházba a kicsit.


Valami értelmes magyarázat biztos van, de az tuti, hogy nem a teszttel van baj.

2014. márc. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Minek írtad ki a kérdést akkor? Gondolhattad, h elkezdünk vájkálni a magánéletedben...
2014. márc. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!