Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2 éves kislányom egyszerűen...

2 éves kislányom egyszerűen nem hajlandó lenyelni a Nurofen szirupot, ha beadom kiköpi. Kúpot veszek neki, de melyiket? Melyik a leghatékonyabb?

Figyelt kérdés
Nurofen, germicid-c, noraminophenazoni, mexalen vagy melyik? Kizárólag KÚP jöhet csak szóba!!!
2014. márc. 26. 18:06
 1/10 anonim ***** válasza:
34%

Tapasztalatom szerint az olyan lazkup amit nem doki ir fel az szaaart sem er.

Van tobb fele szirup is, mindet probaltad?

Probald meg gyumolcsleben szorpe beadni, szerintem menni fog.

2014. márc. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
21%
Mert rosszul adod be.
2014. márc. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
42%
Nekem is mindig kiköpte,az orvostól kérdeztem ,hogyan adjam be,a pofazacskóba oldalra kell benyomni az adagolóval,nem tudja kiköpni,kénytelen lenyelni,nekünk bevált.
2014. márc. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Próbáld belekeverni gyümölcslébe, ha kúp, akkor sztem a Nurofen ér valamit.
2014. márc. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem egész egyszerűen addig öklendezik a szirupok után,hogy pár pillanat alatt kihányja... 5 évesen is kúpozunk (nagy harc közepette) és mivel neki az estek nagyon nagy részébe bőven 40 fok fölé szokott menni így germicidet használunk mert az tényleg ér valamit.
2014. márc. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

nagyon lázas volt múltkor, 40fokos 2 napig.

én Nurofent, noraminophenazonit és mexalent adtam neki felváltva 4-6 óránként, az ügyelet ezeket tanácsolta.

ha nem nagyon lázas akkor nurofen, ha nagyon akkor noraminot. adok neki.


nálunk az a gond, hogy hány a szuszpenziótól, valószínűleg allergiás lehet valami összetevőjére, pedig sok félét próbáltunk már (kevésbé ismerteket is), szörpbe keverve meg ételbe is, kórházban is trükköztek vele, de hiába, kijön mindig :(

2014. márc. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 lcs ***** válasza:
3-as, én is eljutottam odáig, hogy végre lenyelte nagy kényszerek árán, aztán ki is hányta :/ szóval ha valami nem jön be, akkor az eséllyel visszaköszön :) nekünk egyébként tökéletesen bevált a nurofen kúp (mostmár szereti a szirupot, de 3 éves koráig kúp volt, azt hagyta).
2014. márc. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az en lanyom sem hajlando lenyelni, mert abbol nagyobb mennyiseget kell adni. En mar nem kiserletezem, ha kell lazcsillapito, akkor 10 csepp cataflant adok, az egy kis mokkas kanal fele, azt siman lenyeli es nem hanyja vissza.
2014. márc. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mexalen kúpot ajánlottak a sűrgősségin most,hogy 40,5 fokos csillapíthatatlan láza volt a lányomnak.Hatott...
2014. márc. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

mexalen,germicid,nurofen kúpokat váltogattuk 3 napos láz idején,mindegyik hatott..

A miénk is kihányja a szuszpenziót,szóval persze,nem tudja kiköpni,de két perc se kell és a padlón lesz...A miénk 3 éves és amikor új doktornőhöz kerültünk és elmondtam neki ezt a problémát rögtön mondta,h milyen tablettás gyógyszerből és hogyan kaphat..ami bevált az ez,ezt megeszi a gyerek: [link]

Ez nektek még valószínűleg korai,mert az van,h hat éves kor alatt nem adható,de aki 5 éves gyerkőccel is kúpozik,neki sztem megéri rákérdezni orvosnál,h nem kaphat-e ilyet..

2014. márc. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!