Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Szerintetek mivel a...

Anyukák! Szerintetek mivel a legjobb és leghatékonyabb védekezni szülés után? Ti mivel védekeztek és eddig mennyire meg bízható?

Figyelt kérdés
Én a spirálon gondolkodtam, de egyik ismerősöm mondta hogy ők inekcióval fognak ami 3 havonta 15 000 ft. Most hallottam először h ilyen is van :O ha ti ismeritek ezt a módszert írnátok róla?
2012. júl. 5. 15:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
nekem ilyen hormonális dolog nem jöhet szóba így vagy gumi vagy spirál marad. A legjobb álltólag ez a miréna spirál ami nagyon pici hormont bocsájt ki helyileg, nem zavaró, mensi is kevés lesz tőle, 5 évig fent lehet, nem terheli a májat stb. De 50 ezer ft...://
2012. júl. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

nekem Mirena spirálom van és nem adnám semmiért...99.9% megbízhatóság,szinte egyáltalán nincs menis,megszűnt a mensi görcsölés,mellfeszülés...

Nagyon szuper! 44ezer és 5 évig garantált...

2012. júl. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%

A sima fogamzásgátló miért nem jó?

Valóban létezik az inekció 3 havonta a nőgyógyász adja be.A spirálról tudnod kell,hogy nem 100%-osan biztonságos és,ha mégis az,de a későbbiekben szeretnél még kisbabát,akár roncsolhatja a petevezetéket is,ezért a fogamzásban zűrt okozhat.

2012. júl. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
78%
Mi köze van a spirálnak a petevezetékhez.Ezt az eszközt a méhbe helyezik és nem a petevezetékbe...Semmiben nem befolyásolja a későbbi gyermekvállalást...leveteted és mehet minden tovább ugyanúgy.
2012. júl. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Én szoptattam, így gumival védekeztünk. Amilyen ritkán jutottunk egymáshoz, még olcsóbb is volt, mint bármilyen más fogamzásgátló.
2012. júl. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Lehet hogy arra gondolt a 3as hogy kicsit nagyobb az esélye a fertőzéseknek, ami pedig eredményezhet petevezeték gyulladást is.
2012. júl. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

ez sima spirálnál valóban igaz!!!!De a Mirena az más! :)

érdemes elolvasni:


[link]

2012. júl. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Cerazette -t szedtem mindkét terhesség alatt szoptatás mellett.


hétezer - nyolcezer körül van 3 hónapra.


amit írsz azt nem ismerem minden attól függ szeretnétek-e még a későbbiekben babát kikérheted a nődoki véleményét is mit javasol személyesen Neked kórtörténet alapján stb.

2012. júl. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
A 4-es válaszolónak,mielőtt előveszed a stílusodat olvass már utánna spirálnak.Senki nem mondta,hogy feltétlenün káros,de van kockázati rátája.
2012. júl. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
75%
de a hármas nem írta hogy a mirénára gondolt, hanem csak azt írta a spirál nem 100%-os stbstb. szerintem a sima spirálra gondolt.
2012. júl. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!