Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Dm bababonusz kezdocsomagban...

Dm bababonusz kezdocsomagban nektek sem volt kuponfuzet?

Figyelt kérdés

Ma valtottam ki az ikreimre es meglepodve tapaszlom, hogy nem volt egyik kezdoszettben sem kuponfuzet.

Szoval, akkor most mar nem is adnak 0 - 6 hosat?


2014. márc. 26. 19:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem úgy volt, hogy amikor még terhesen elkészítettem a kártyám akkor ott a boltban kellett valamit regisztrálnom majd a gép kinyomtatott valami cetlit azt odaadtam a pénztárosnak ő adott egy kupon füzetet és egy kis csomagot (pelenka, egy krém). Ez a füzet 0-6 hónapig van, és azt mondta a pénztáros , hogy majd ha 6 hónapos lesz a fiam küldenek postán még egy kuponfüzetet. 4 hónapja szültem, kb. 6 hónapja váltottam ki az első füzetet.
2014. márc. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem van egy kezdőcsomagos kuponom, holnap kiváltom és leírom mi volt benne
2014. márc. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. :)
2014. márc. 26. 19:50
 4/8 anonim ***** válasza:
Kb. 1 hónapja váltottam ki, kaptam kuponfüzetet.
2014. márc. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
januárban váltottam ki,én is kaptam.
2014. márc. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Kettes válaszoló vagyok.

Kiváltottam és volt benne egy baba az autóban matrica, egy gabi popsikrém-minta, egy persil folyékony mosószer-minta, és egy Gabis szórólap. Ennyi.



Ma megkaptam a 2 hónapos kisfiam után a kuponfüzetet. 0-12 hóig van már.


Kislányom 2,5 éves, vele a következők voltak. 0-6 hó, 6-12 hó, 12-18 hó, 18-24 hó, 24-36 hó.


Úgy látszik ezt is ritkábban fogják küldeni

2014. márc. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy van kupon füzet, de a legegyszerűbb ha bemész a boltban és rákérdezel.
2014. márc. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hatos vagyok. A kezdőcsomagban nincs kuponfüzet!


A 0-12 hónapos kuponfüzetet postán kaptam.

2014. márc. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!