Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kaptunk a barátnőmtől műanyag...

Kaptunk a barátnőmtől műanyag játékokat, rágóka-féléket, csörgőket, amiket a kislánya használt. Ecetes vízben átmosom őket az elég?

Figyelt kérdés
2014. márc. 28. 20:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én beraknám a mosogatógépbe.
2014. márc. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy én is... ha lenne. :)
2014. márc. 28. 21:07
 3/12 anonim ***** válasza:
13%
Én nem adnék használtan ilyet a gyerek szájába.
2014. márc. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
Lehet kapni fertőtlenítő folyadékot, direkt babaholmihoz. Én először alaposan elmosnám, aztán abba beáztatnám.
2014. márc. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én is pont így csináltam mikor használtan vettem játékokat.

20%-os ecettel befújtam, majd lemostam. + szappanos víz ami olyan volt, a plüssöket meg gépben mostam ruhákkal együtt.

2014. márc. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
24%
a műanyag rágókát nem adnám oda, akármilyen jóbarátnő :). se rágókát, se műanyag kanalat se mást, ami szájból szájba kerül. tudom, nem lesz baja, de mégis. a többit vagy sterilizáló folyadékkal vagy (ha az nincs (nekem pl nem volt), akkor mosd le, sikáld át alaposan szappanos vízzel, öblítsd le, aztán töröld át a felületét 70%-os alkohol vattával (én erre használtam a köldökcsonk leszárítására felírt alkohol maradékát)
2014. márc. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Amit lehetett, én kifőztem. Amit nem, azt elmostam.
2014. márc. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. márc. 29. 06:23
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Használt rágókát biztos hogy nem adnék a babámnak. Te szívesen rágnál olyat, amit előtted egy idegen rágott?
2014. márc. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Megértem azt is, aki idegenkedik más gyerek rágókájától. Sokat voltam a picivel, tudom mit csinált velük. Megnyálazta. Semmit nem rágott a plüss nyusziján kívül. :) Utolsó válaszoló... te az étteremben kicsomagolod az otthoni evőeszközöket? Tudnék mesélni 1-2 helyen mi kerül az ember elé. :)
2014. márc. 29. 19:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!