Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mivel fertőtleníthetnék...

Mivel fertőtleníthetnék használt műanyag zenélő játékot?

Figyelt kérdés

Használt babatelefonról van szó!Ti hogyan fertőtlenítitek a használtan vásárolt ilyen jellegű játékokat? Bízom benne, hogy nem én vagyok az egyedüli aki ilyen problémával küzd :-)


Minden hasznos választ előre is köszönök!


2010. febr. 12. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ecettel, mert átörölheted Domestosos törlőkendővel is, de utána meg azt adod a gyerekednek? Én csak tömény ecetet használok ilyen célra.
2010. febr. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Chicco fertőtlenítő folyadékba dobom bele a műanyag játékokat (is)
2010. febr. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az ecet fertőtlenít.

Mi a nem új babaruhák mosásakor tettünk a mosáshoz is és az öblítéshez is ecetet. Vízlágyító is, így ha kemény a vizetek, még a ruhákat is puhítja.

A gyerekjátékokat és minden más babás cuccot is fertőtleníthetsz vele. 20%-os ecettel átmosod, addig büdi amíg csinálod, de utánna elmegy a szaga.

2010. febr. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
62%
Én is chicco folyadékba dobtam mindent.
2010. febr. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Végül ecetet használtam :-)
2010. febr. 16. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!