Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tetszik nektek az alábbi név?

Tetszik nektek az alábbi név?

Figyelt kérdés
Szamosi Laura
2014. márc. 31. 12:44
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Igen.
2014. márc. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%

A Marcipán viccesebb lenne, de lényegében ehhez a vezetéknévhez teljesen mindegy milyen keresztnevet választotok.

Ha neked tetszik, akkor legyen ez.


Nekem pl. nem tetszik. Sosem adnék Laura nevet a gyerekemnek, mert utálom.


Nem is értem ezeket a kérdéseket.. nekünk miért lesz jó, ha a lányodat Laurának fogják hívni?!

Nem nekünk kell tetszeni-e, hanem nektek.


Lehet lepontozni, de ezeknek a kérdéseknek akkor sincs semmi értelme.


Bocsánat.

2014. márc. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
Nekem személy szerint nem tetszik a Laura név, de hát nem vagyunk egyformák és nem is akarom megmondani milyen nevet adj a lányodnak. De ha arra vagy kíváncsi, hogy a vezetéknévvel hogyan hangzik, akkor jó választás.
2014. márc. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
szerintem nagyon szep nev a Laura
2014. márc. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
Nekem tetszik ez a név. :)
2014. márc. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szép így egybe :))
2014. márc. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%
Nem
2014. márc. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%
Nem tetszik a Laura név. Szomorú.
2014. ápr. 1. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Látom, valaki pontozott helyettem is.


Számomra minden válasz megfelelő, és elfogadom, ha valakinek más a véleménye, és tényleg nem ez alapján döntök. Nem tetszhet mindenkinek ugyanaz.


Amúgy kedves második válaszoló: először is, a mi nevünk SZAMOSI, és nem SZAMOS, tehát a marcipános poénodat nem tudom megfelelően értékelni.

Amúgy igazat kell adnom, az ilyen fajta kérdéseknek tényleg semmi értelme. A kérdésem csak arra irányult, hogy a vezetéknév és a keresztnév másoknak is kellemesen cseng-e így együtt, vagy sem. Ugyanis, ha 20 válaszadóból 18 azt mondja, hogy nagyon nem jön be neki, akkor talán elgondolkodom azon, hogy keressünk mást.


Köszönöm mindenkinek a választ!

2014. ápr. 1. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!