Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az alábbi nevekről?

Mit gondoltok az alábbi nevekről?

Figyelt kérdés

Még nem tudjuk a baba nemét.

Ha kislány:

Barna Lili

Ha kisfiú:

Barna Kornél


Nagyon gyakori nevek? Nektek tetszik?


2014. márc. 17. 21:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Tetszenek.
2014. márc. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Teljesen jók (bár nekem Lilienként jobban tetszene, mert felnőttkorban viselhetőbb, mint a Lili simán, és mégis lehet így is becézni)
2014. márc. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a Lili nagyon gyakori , a Kornél tetszik.
2014. márc. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A Lili nagyon gyakori, meg szerintem rövid is a vezetéknevetekhez...Lilien vagy Liliána esetleg?


A Kornél az jo :)

2014. márc. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát a Lili pont nem, szerintem kábé amennyi Lili születik mostanában, vezetéknévvel együtt kell majd szólítania a tanárnak. Kornél ...mindig az a Dávid Kornél jut az eszembe róla, nem volt túl szimpi a fickó, meg amúgy se tetszik a név.

Persze ízlések és pofonok. Ha most én leírnám az én lányom nevét, meg még a tartalék neveket, amiket a majdani kistesónak szánunk, akkor neked meg azok nem tetszenének.

Nem számít végül is, ha 20 Lili lesz az osztályban, neked akkor is ő egyedi lesz és ha ez a név tetszik, akkor add neki azt. Azt mondom, aki normális keretek között ad nevet, csak egyszerűen valakinek nem tetszik, azzal nem kell törődni. Megszólni csak esetleg akkor tud valaki valakit érdemben, ha tényleg gáz nevet ad a gyerekének. Az ilyen furcsa párosításokra gondolok, mint Vad Virág és társai.

2014. márc. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyik sem tetszik. Lili tucat név, a Kornél meg csak egyszerűen nem tetszik.
2014. márc. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A Kornél jól hangzik, a Lili tucatnév.
2014. márc. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A Lili olyan kis semmilyen, nekem Lilianként tetszik.


A Kornél tényleg jó.

2014. márc. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de én a negatívat fogom most képviselni.


A Lili nagyon felkapott, bár ez nem kellene, hogy számítson, de nem minden karakternek áll jól szerintem (akárcsak annak idején a Hajnalka).


A Barna Kornél meg nagyon furán rímel, vagy a dallama olyan fura. Tuti Barnikorni lesz belőle, vagy csak nekem hangzik furán?? Egyébként is a Kornél valahogy olyan "rosszízű" név nekem. Nem pozitív a hangzása.

2014. márc. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!