Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Magyarországon létezik legális...

Tica0121 kérdése:

Magyarországon létezik legálisan a bőr alá ültethető nyomkövető babáknak, kisgyermekeknek?

Figyelt kérdés
Rettegek attól, hogy elrabolják a gyermekemet. A különböző órás vagy okostelefonos megoldásokat nem tartom jónak, hiszen ilyen esetben az első, hogy az értékeiket elveszik a gyerekeknek és átöltöztetik őket....
2014. ápr. 3. 14:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
61%
szerintem túl sok krimit nézel!!! Biztos nem chippeltetném be a gyerekem ....
2014. ápr. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
66%
Őszintén remélem, hogy nincs lehetőség ilyenre. Mindennek van határa.
2014. ápr. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
34%
létezik legális nyomkövető: úgy hívják, hogy szülő, és nevelés
2014. ápr. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
54%
Nem vagyok egy paramami,de ez már nekem is megfordult a fejemben.nem feltétlenül elrablás miatt...
2014. ápr. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
50%
Azt gondolom, ez személyiségi jogokat sért. 18 évesen majd kiveszik? Nyilván ettől mindenki fél, de ennek ellenére nem tennék vele ilyet.
2014. ápr. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
47%
Hát komolyan mondom a szám tátva maradt. Azért a hülyeségnek is van határa! Minden normális szülő félti a gyerekét, de ez?! Hát nem találok szavakat! szerintem nem ártana leülnöd egy pszichológussal elbeszélgetni, mert ez már nem a normális kategória!
2014. ápr. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenről nem hallottam még, de azt tudom, hogy a kórházban minden gyereknek leveszik a dnsét, ami egy központi adatbázisba kerül. Én ezen is ki voltam akadva.
2014. ápr. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Hát én erről sem tudtam.....
2014. ápr. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Nézzétek! Lehet engem pszihiáterhez küldeni, lebarmozni, nem érteni, hogy valakinek hogy jut eszébe ilyesmi.... DE ha valaki átélte azt, hogy elrabolják őt vagy a családtagját, az megérti, hogy miért fordul meg ez a fejemben. Rettegni napokig, hogy megölik vagy csak "használják" egy kicsit.... akkor inkább sértsek személyiségi jogokat, legyek mások által hülyének, baromnak és egyébnek titulált. Egyébként nem arra voltam kíváncsi, hogy kinek mi a véleménye erről, hanem arra, hogy létezik-e ilyen. És látom azért a nagytöbbség jól lepontozta, aki be merte vallani, hogy neki is megfordult a fejében!!!
2014. ápr. 3. 18:04
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Játéknyakláncnak tűnő cuccról olvastam ilyen esetekre. Tehát az elrablónak nem egyértelmű hogy az egy nyomkövető.
2014. ápr. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!