Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bölcsis pelenka dolog? Másnál...

Bölcsis pelenka dolog? Másnál volt ilyen? Jóval több pelenka fogy szerintem, mint itthon úgy átlagban?

Figyelt kérdés

Január óta bölcsis a fiam. Adagonként viszem a pelenkát. Most viszont,ahogy mentem a fiamért, egy anyuka megjegyezte,hogy milyen kevés pelenkája van a fiának, pedig nemrég hozott.

Hirtelen nekem is furcsa lett,hogy két hete vittem be egy nagy adagot, ebből egy hetet nem ment a fiam, és most tegnap már szóltak,hogy ma vigyek! Vittem is!

De tényleg nem tudom hova tenni,hogy ennyi pelenka hova tűnhetett el.

Mit tegyek? Nem olcsó annyira azért a Pampers?


2014. ápr. 4. 20:02
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
sajnos nálunk is több fogy, gondolom mindig van pár anyuka aki "elfelejt vinni", de azt a gyereket is tisztába kell tenni.
2014. ápr. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Kérdezz rá a gondozóknál. Nekem is feltűnt annak idején, hogy a bölcsiben több pelust fogyott és én rákérdeztem. Elmondták, hogy ott bent nem nézik ugye folyamatosan a 20 gyerek pelusát, hogy csak akkor cseréljék, amikor feltétlen muszáj, hanem megvolt az "ideje", pl. alvás előtt, evés után, stb., plusz amikor bekakilt, tehát sűrűbben cserélték. Valahol érthető a dolog. Úgyhogy én beletörődtem, hogy míg otthon elég volt napi 3-4, bentre 5-6 kellett. Ha túl soknak gondolod, beszéld meg velük, vagy bentre vegyél olcsóbb pelust.
2014. ápr. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bent gyakrabban pelusozzák őket, legalább is nálunk, illetve ha valaki elfelejt vinni, nyilván máséból vesznek el egyet, nem hagyják a koszos pelusban egész nap a gyereket.
2014. ápr. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan megkérdezheted de a kettes teljesen jól leírta.
2014. ápr. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát nálunk sajnos pont ellenkezőleg történik a dolog. Csak kétszer vagy háromszor teszik tisztába a fiam. Délelőtt, alvás előtt, és talán utána egyszer. Van hogy alig érünk haza, már kifolyik a pelusból a cucc. Ennek megfelelően fogy a pelusunk is.

Megesett velünk, hogy apa elfelejtette elvinni a pelust, így kölcsön kaptunk kettőt mástól. Szóltak a gondozók, így másnap úgy vittem a pelusokat, hogy szóltam hogy tegyék vissza a kölcsön pelenkát is.

2014. ápr. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi!

Csak az a furcsa,hogy közben meg ugye minden nap mondják,hogy pisilt wc-be, van,hogy a kaki is odamegy stb.

Azt mondták,hogy ha valakinek elfogy, akkor a máséból vesznek,de azt is,hogy azt vissza is rakják utána.

Meg eleve ott inni is kevesebbet kapnak, itthon többet vürütyköl és mégis kevesebb pelenka fogy.

Nem akarok szőrszálhasogató lenni, csak nyilván nem a legolcsóbb pelenkát veszem, és csak számít,hogy mennyi fogy!

2014. ápr. 4. 21:20
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én lányom nem pelusos,de másik anyuka mesélte,h náluk is ez volt a helyzet.van olyan,h más gyerekre ráadjàk.
2014. ápr. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát ez oké, csak amíg 1-2 darabról van szó, addig nem is zavar, de most tényleg sok "fogyott"!
2014. ápr. 4. 21:47
 9/9 anonim ***** válasza:
Én azt csináltam,hogy kiszámoltam kb mennyi pelenka szükséges 1napra fiamnak(reggeli után1,ebéd után1,és alvás után 1db+még 2db-ot hozzászámoltam)Igy 1hétre bevittem a szükséges mennyiséget.És igy nem is volt gond,mindig volt pelussa,de nem fogyott tőbb mint kellett volna.
2014. ápr. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!