Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fiatal anyukák, volna kedvetek...

Fiatal anyukák, volna kedvetek elmesélni a történeteteket?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 5. 10:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Mennyire fiatalra gondoltal :)?
2014. ápr. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
25nél fiatalabbra :)
2014. ápr. 5. 11:45
 3/10 anonim ***** válasza:
a teherbeesős történetre vagy kíváncsi?
2014. ápr. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Azt hiszem en nagyon fiatal vagyok. 18 eves. Majusban szuletik m ég a kislanyunk. Iskolaban halasztok egy evet, aztan erettsegizek. Ami nehezebbe teszi, hogy kulfoldin elek paromnal. 3 ev mulva itt elkezdhetek tanulni szakmat. Biztos nehez lesz a pici mellett, de kello kitartassal menni fog. :)
2014. ápr. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2,5éve vagyok együtt a 20éves párommal. Anyukám meghalt 2éve,így nem maradtak szüleim,apum is meghalt..már nagyon fiatalon is akartam babát,mindíg is fiatalon akartam szülni,de nyílván nem foglalkoztam a dologgal. Majd ahogy anyum meghalt rettentően akartam egy babát akit imádhatok és aki őszintén fog szeretni,az is megrémísztett hogy egydül maradtam a világban pedig ott volt/van a párom de mint tudjuk semmi nem tart örökké....ő is akart babát ilyen fiatalon,így hamar összejött a kisfiunk :-) Csúnyán jöhet le nektek hogy csak "pótlásnak" akartam babát,de ez nem így van mert mindíg is akartam,csak ahogy meghalt anyum iszonyat felerősödött bennem.szerencsére mindene meg van a fiunknak még több is,és saját erőből.nem vagyunk gazdagok de a fiunknak mindent! Viszont néha úgy érzem hogy nem találom a helyem sehol a szüleim halála óta,minden nap a lelkem mélyén ordítok a hiányuk miatt,de a fiam miatt tartom magam és csak miatta élek!! Örülök hogy ő van nekem! Nagyon nagyon röviden tömören ennyi.22/N 7hónapos fiú anyukája
2014. ápr. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia! :)


20 éves leszek pár napon belül, a vőlegényem 23. Több mint 5 éve vagyunk együtt, már együtt is élünk. Jegyben járunk, jövőre lesz az esküvőnk.

Egy részről tervezett másrészről pedig nem volt tervezett a baba :)

Június végére vagyok egyébként kiírva.

Kaptam egy nagyszerű állásajánlatot külföldön, ki is mentem, majd egy idő eltelte után gyanakodni kezdtem, hogy talán terhes vagyok. Ezért hazajöttem, a kedvesemmel csináltunk egy tesztet ami pozitív lett. Kicsit hidegvízként érintett mindkettőnket, de nagyon örültünk neki :) A család is nagyon jól fogadta a picit, már mindenki nagyon várja a nagy napot :)


Röviden és tömören ennyi lenne :)

2014. ápr. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
15 èves voltam mikor megismertem egy fiut. 18 èvesen terhes lettem. Ezèrt ugy dontottunk megeskudunk. Ez igy is lett. Ott hagytam a sulit es ferjhez mentem. Baba azonban nem szuletett. Utána 20 voltam mikor világra jott a fiam es 22 mikor a testvere.
2014. ápr. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 23, 24 leszek, mire megszületik a baba. 17 voltam, amikor megismerkedtem a férjemmel, aki 6 évvel idősebb nálam. Elvégeztem a gimit, majd az egyetemet, közben megvolt az eljegyzés és az egyetem befejezése után összeházasodtunk. Vágytunk már babára, de nekem még nem volt rendes munkahelyem, ezért vártunk vele. Ez is meglett ősszel, december végén döntöttünk úgy, hogy elkezdünk próbálkozni, úgyis legjobb esetben hónapokba telik, mire összejön a baba. Januárban pozitívat teszteltem... A munkahelyemen jól fogadták, vissza tudok menni szülés után. Mindketten imádjuk a picurt, alig várjuk, hogy megérkezzen.
2014. ápr. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én 22 évesen, egyetemistaként szültem. Véletlenül estem teherbe, de egy pillanatig nem jutott eszembe, hogy ne tartanám meg a picit. A barátom (ma már férjem) mindenben támogatott, akkor már 3 éve együtt voltunk. Nehéz volt, mindketten egyetemisták voltunk, de a család és a barátok sokat segítettek. Két félévet halasztottam, addig otthon voltam a kicsivel. Ma már 27 éves vagyok, a férjem 29. Mindketten befejeztük az egyetemet (én ügyvéd lettem, ő építész) és ha minden jól megy 2 hónap múlva fog megszületni a második babánk :) régebben úgy gondoltam, hogy 30 éves koromig biztosan nem fogok szülni, de nagyon boldog vagyok hogy nem így alakult!
2014. ápr. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Páromat az akkori felesége révén ismertem meg (nem miattam mentek szét :D). Miután először találkoztunk, utána kb. másfél évig nem is beszéltünk, amikor egyszer írt egy üzenetet. Találkoztunk, összejöttünk. Nem voltunk még egy éve sem együtt, amikor teherbe estem. Tervezett baba volt. Most 6 hetes a picúr, mi pedig boldogabbak vagyunk, mint valaha. (:
2014. ápr. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!