Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van kedvetek elmesélni a...

Van kedvetek elmesélni a szüléseteket?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 26. 09:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Van jó sok ilyen kérdés visza nézhetnéd! De van időm most mint a tenger.


5 hete fekszem a kórházban várva az augusztus 3.-át, ki voltam nyilva, ELVILEG öreg volt a méhlepény, na de eljött a 3.-a orvosom nem volt meg semmi, azt hittem sose lesz már szülés, igen izgatott voltam.. majd mondta a doki pénteken 3.-án hogy ha nem indul meg a következő hét után be inditját mondom jézusom olyan sokára, le feküdtem aludni 3-a este majd 1-2 fele ki mentem pisilni, megyek visza a szobába közben nézelödtem át a másik folyosora ahol már babák voltak, kijött a nővérke és azt mondta nem baj ha nem fáj semmi ( 3 hete jóslóim voltak ) menjünk be felhivja az ügyeletest nézem azért meg megnézet kaptam egy papirt hogy megtöröljem magam láttom véres mirre megkérdeztemm volna mi lesz mondták szedjem össze a vizem, egy bugyit betétel és hagyam ott a cucaim le mentünk a szűlöszobára semmit nem mondták rám kapcsolták a vilanyt majd 3-4 fele jött egy orvos meg vizsgált és mondta hogy lent a baba fél 5 fele megint jőtt ( elötte be szólt ha van valami nyomjam a vész csengöt ) akkor meg ordibál a szülésznek hogy nagyon lent a baba sisessen anyira lent volt hogy fél 5-től 5-ig repesztete a burkot mert nem tudta ami amugy 2 perces munka, végre sikerült na és kezdötek a fályások azt hittem ott a végem majd 1 óra 20 perc mulva ( 6:20) megszületett a kislányom 3290 grammal 56 cm. :)

2013. ápr. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szeptember 26-a,szerda hajnal : Hajnali 2 òrakkor hasfájásra keltem.Kimentem a mosdòba de csak pisilni tudtam.Visszamentem a szobába,azonban a hasfájás nem mùlt el.Mèg 2x kimentem de semmi erednèny.Azt hittem hogy kakilni kell,azèrt fáj a hasam,mert hètfő-kedd nemsikerült.Hajnal 4kor erősòdtek a fájdalmaim,akkor már tudtam ez MÁS.Addig fel sem keltettem a párom.ÈPp az ágy szèlèn guggoltam,fèrjem felriadt.Mondtam hogy szerintem szülünk.Nagyon-nagyon rendszertelenek voltak.6kor szòltam anyumnak hogy van valami.Elküldött fürdeni ès utànna hirtelen 5 percesek lettek a fájásaim,majd 3 percesek.8kor indultunk a szülèsznőmhöz,aki szerencsère a szomszèd faluban lakik.Megvizsgált ès már 3 centire nyitott voltam.Irány a kòrház. 9-re beèrtünk. Akkor már 5 centis voltam. Burkot repesztettek ès 11:10-re megszületett a fiam, Kevin
2013. ápr. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2012.10.04-én szűltem.


Éjjel 11-kor arra ébredtem hogy fáj a hasam. Kimentem wc-re, kb. 3x. Mindegyik alkalommal volt eredmény.

Visszafeküdtem, és éreztem h nem múlt el. Kb. 1 órát figyelgettem még, aztán rájöttem, hogy ezek fájások :)

A férjemet felkeltettem. Hajnali 1-kor fürdés/hajmosás. 3-kor elindultunk (5perces fájásokkal) a kórházba. Hajnali 4-kor szülőszobán feküdtem, 6:09 perckor meglett a Kisfiam.


Első baba, gyors volt, és mindenkinek ilyen szülést kívánok. Eleve nem paráztam rá, de könnyen ment. :) Nem mondom h nem fájt, de mindent megért!

2013. ápr. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!