Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ez most peteérés lenne vagy...

Ez most peteérés lenne vagy valami baj van?

Figyelt kérdés

6 hónapja szültem császárral, azóta még nem volt mensim. Már második napja eléggé fájnak a petefészkeim, mintha meg akarna jönni, de mégsincs semmi, csak bő átlátszó folyásom van. Terhesség előtt ilyen fájdalmat soha nem éreztem, ezért nem tudom,hogy most ez azért lenne, mert visszaáll a peteérésem vagy esetleg gond van és orvoshoz kellene mennem.

Tapasztalt ilyet valaki? Mit tegyek?


2009. dec. 19. 13:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Én természetesen szültem, és a baba 1 éves kora körül éreztem u. ezt, rá 2 hétre meg is jött, akkor először. Utána 4-5 hónapig erősen éreztem a félidőt a cilusomban. Előtte sose éreztem.Azóta már tompult, meg van hogy már nem is érzem.
2009. dec. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csatlakozom. Val-színű meg fog jönni, azt érzed.

Mióta visszajött a menzeszem, szülés után hét hónappal, mindig napra pontosan tudom, mikor van peteérésem. Fáj, néha cataflam-ot kell szednem, és nagyon erős, intenzív folyásom van. Állítólag a második gyerek után mégrosszabb lesz.

Szóval fel a fejjel. Ez van. Nem mindenkinél, egyszerűen csak van aki kifogja.

2009. dec. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Jó tudni, hogy ez normális dolog, mert már kezdtem parázni, hogy valami nincs rendjén...
2009. dec. 20. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!