Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Én vagyok nagy elvárású, vagy...

Én vagyok nagy elvárású, vagy nem lehet ilyen emeletes/galéria ágyat kapni horror ár alatt?

Figyelt kérdés

Olyat szeretnék, ami nem túl magas, a létrája dőlt (vagy dőltté tehető), nem vetekszik egy új árával, esetleg még matracok is járnak hozzá.


Vagy, galéria ágy amibe még egy ágy tehető, szintén dőlt(té tehető) létra, nem horror ár, esetleg matrac.


Hol keressem ? Vatera, teszvesz, apród, jófogás és a többi meg volt, de 50 alatt nincs, annyiért már újat is kapok :(


2014. ápr. 9. 15:47
 1/2 anonim ***** válasza:

ikeát nézd meg. van olyan emeletes ágy aminek döntött létrája van, az 35E és van galériás ágy, bár nem döntött a létra, de elég alacsony, így nem is veszélyes, szintén 35E azt hiszem (tesóméknak olyan mén, még nem estek le a gyerekek a létráról és csúszdát és lehet hozzá venni)

de szerintem a létra a legkevesebb, ha találtok jót akkor vegyétek meg és lapszabászatnál nagyon olcsón tudtok hozzá létrát csináltatni

2014. ápr. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi !!
2014. ápr. 9. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!