Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Maxi Cosi Priori xp-t használó...

Maxi Cosi Priori xp-t használók, a szűkítőbetétet hogy lehet használni?

Figyelt kérdés
Maxi Cosi autósülésenkhez vettünk egy Maxi Cosi szűkítőbetétet, melyre azt írták a webáruházban, hogy állítható magasságú, a gyermek növekedését követi. Viszont tegnap kézhez kaptam, a papírján (csak idegen nyelven van leírás) azt írták, hogy csak a biztonsági öv legalsó állásában használható, és valóban nem is tudtuk úgy felszerelni, hogy az öv magasabban áll. Tényleg nem lehet már szűkítőbetétet használni akkor, ha magasabban van az öv? Más autósülésekben "alaptartozék" általában a fejszűkítő, és általában állítható is, nem? Én ezen csodálkoztam, főleg, hogy így írták le a leírásban, erre kézhez kapok egy számunkra már használhatatlan darabot.
2014. ápr. 13. 00:11
 1/2 anonim ***** válasza:
A szűkítő betét a piciknek kell, ezért van az alsó öv álláshoz tervezve. Egy 2-3 éves el sem férne kabátban a szűkítőbetéttel, s neki már nem is kell.
2014. ápr. 13. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi!

14 hónapos a kisfiam, ezért gondoltam, hogy veszek bele neki, és mivel azt írták, hogy állítható a magassága, ezért vettem meg. Akkor ezek szerint mégsem így van....azért szuper, hogy ennyire félretájékoztatják az embert....

Amúgy ez csak a fejrésznél van, tehát a kabátnak nem tudom, milyen kapcsolata lenne vele. Így néz ki:


[link]

2014. ápr. 13. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!