Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A feleségem tudtával, vagy...

A feleségem tudtával, vagy anélkül csináltassak apasági tesztet?

Figyelt kérdés
Nincs rá semmi bizonyítékom, hogy nem tőlem van a gyerek, ez csak megérzés, ami miatt nem akarom tönkretenni a házasságomat, de nem hagy nyugodni a dolog és nem szeretném a más gyerekét felnevelni. Mit tegyek?
2014. ápr. 13. 08:42
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
57%

Ha a feleséged tudtával csináltatod, akkor a bizalmatlanság fogja megölni a házasságotokat, és az ő (szerintem jogos) felháborodása.

Ha titokban teszed és kiderül, akkor meg az.


És fejben már rég tönkretetted a házasságod.

2014. ápr. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
78%

Titokban, mert ha az en ferjem kerdojelezne meg hogy tole vannak-e a gyerekek, akkor a torkan nyomnam le az eredmenyt a valokeresettel egyutt.

Ha te vagy az apa, az eredmenyt semmisitsd meg, mert egyszer minden papir elokerulhet.

Ha nem te vagy az apa, akkor dugd az orra ala.

2014. ápr. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
96%
Ez esetben titokban. Ahogy a második is írta. Ha a tied, akkor semmisítsd meg az eredményt. Ha meg nem a tied, akkor állj elé a papírral.
2014. ápr. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
96%
En a tudta nelkul csinalnam.
2014. ápr. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Hogy merült fel benned a kerdes egyaltalan?
2014. ápr. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
titokban
2014. ápr. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
5. Megcsalt. Ez már évekkel ezelőtt történt. Megvoltak az okai, én is hibáztam, ezért megbocsátottam, de nem tudok úgy bízni benne, ahogy kellene.
2014. ápr. 13. 09:58
 8/25 anonim ***** válasza:
62%
Csináld meg titokban, amíg kicsi a gyerek fel sem tűnik neki. Hány nő veri át a párját gyerekkel, ennyi belefér egy férfitól is.
2014. ápr. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
37%

2., nem kell rögtön vért inni. Igenis van olyan eset, amikor az apasági teszt szükséges, hogy eloszlassa a kételyeket. Ha nem az övé a gyerek, akkor most apuka is nyomja le anyuka torkán az eredményt a válókeresettel együtt? Ostoba liba...


Én is titokban csinálnám és ha nem a tied a gyerek, egyszerűen odatenni az eredményt és megbeszélni, hogyan tovább. Ha a tied, akkor úgy ahogy fentebb írták, semmisítsd meg.

2014. ápr. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
62%
Utolso! A masodik no, nyilvan tisztaban van vele, hogy ki a gyerek apja. Nana, hogy merhetetlenul serto lenne a szamara ekkora bizalmatlansag. Nekem is az lenne es en is valnek azonnal mar az otletert is.
2014. ápr. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!