Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után 10 hónappal még...

Szülés után 10 hónappal még hullik a hajam, normális ez?

Figyelt kérdés
Menjek góckutatásra?
2009. dec. 21. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Hát, nem tudom, hogy normális-e, de nekem is hullik még. Én még szoptatok. Le is vágattam, amivel kicsit felfrissült, viszont azt értem el vele, hogy már nem csak hajmosáskor a fürdő, illetve alváskor az ágy van tele hajjal, hanem, mivel most nem tudom összekötni, az egész lakásban az én hajaimmal találkozom, hiába pórszívózok minden nap mindent össze.

Remélem, rövidesen rendeződni fog!

2009. dec. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem szülés után 7hónappal maradt abba a "krónikus" hajhullás.Kitartás.
2009. dec. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy laborvizsgálatot megér! De a pajzsmirígy funkciót is nézzék meg! A múltkor írta valaki, hogy rettenetesen fáradt volt és kiderült, hogy a pajzsmirígye nem jól működött a szülés után. Én is pajzsos vagyok, tudom hogy hajhullást is okozhat, jobb kiszűrni.

Nekem régebben a sterssztől hullott ki a hajamnak több, mint a fele, voltam góckutatáson, de semmit nem találtak. Akkor én a Merz Special drazsét szedtem, nekem bevált, nekm is egy csomó babahajam nőtt ki újra és egyszerre, ha hajat mostam a régebbi hosszú szálak mellett égnek álltak az új 2-3 centis hajszálaim, de mára persze összenőttek.


Egy fórumból:

Én revalidot szedtem, de nekem semmit sem használt! Több ismerősöm ajánlotta a Merz spezial dragees nevű készítményt! Nagyon kellemeset csalódtam! 1 hónapon belül kezdtek kinőni a babahajaim, és a hajam sem hullik már annyira mint elötte! 2895 Ft, és napi 2 kell bevenni!


[link]

2009. dec. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én már régen szültem, de visszaemlékezem rá,nagyon is hullott a hajam kb 1 évig.Akkor a dokim vaspótlást javasolt, azután megállt a hajhullásom.
2009. dec. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!