Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csőrös pohár gumis vagy műanyag?

Csőrös pohár gumis vagy műanyag?

Figyelt kérdés
Kisfiam 6hónapos és1hónapos kora óta tápszeres. Már a hozzátáplálás nagyon megy sok mindent megeszik. Most a csőrös poharat szeretném megpróbálni a víz, tea meg a gyümölcslé adáskor. Kérdésem, hogy melyik a jobb a puhább gumi vagy a műanyag csőrű csőrös pohár? Miben más? Mi a tapasztalatotok?
2014. ápr. 18. 09:15
 1/3 Jégtánc ***** válasza:
Volt mindkettő.A keményebb azcsak 1 éves kora után.Szerintem most még jobb a puha mert ha véletlenül odakoccan a fogához vagy a szájához akkor nem fáj annyira.
2014. ápr. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én pont hat hónaposan kezdtem el keményből itatni. Én azért szeretem, mert könnyebb tisztán tartani. Sose volt semmi gond a fogával, játékai közt is van ami ugyanolyan kemény és szokta rágni. Én kizárólag vizet adok neki inni(se tea, se gyümilé) úgyhogy az sem gond, ha rágcsálja a végét.
2014. ápr. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az enyém nem volt hajlandó keményből inni. Kipróbáltam én is, elég kényelmetlen az a bazi nagy kemény műanyag,meg még szívni is kell elég erősen.

Vettem neki ilyen puha szilikonos (?) csőröset. Azt egyből elfogadta, szeret belőle inni. Én is csak teához, gyümiléhez használom.

2014. ápr. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!