Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » A műanyag csőrös itató pohár...

A műanyag csőrös itató pohár (NUK) használatára hogyan tudom rávezetni fél éves fiamat?

Figyelt kérdés
Tudom van az a szilikoncsőrös is. Tegnap néztem, hát elég zsebbenyúlós és mivel szilikon félek, hogy a fogacskájával hamar elintézi a csőrt és dobhatom a poharat. Ezen a szilikoncsőrű poháron kívül van valami más megoldás?
2013. júl. 3. 09:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Én no name itatót vettem a lányomnak, amin lehetett állítani a folyadék sebességét. azt az izét, amivel állítani lehetett azt kivettem belőle,és oda tettem a szájához,hogy tudja,inni kell belőle. mert ugye igy dőlt belőle a víz. ezt egy párszor eljátszottuk,aztán vissza tettem bele, és a kezébe adtam, hogy próbálkozzon,hogy ha szívja akkor tud inni belőle. Mert ő csak rágta,de nem tudott mit kezdeni vele. Ő ekkor 8 hónapos volt, elég hamar megtanult belőle inni,most egy éves és java részt még ebből iszik,most tanuljuk a poharat.
2013. júl. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Végül vettem egyet, kis neve van csak, így nem volt olyan hú, de drága, bár olcsó se. Viszont szilikonos csőröset ennél csak jóval drágábbat találtam. Azóta gyönyörűen iszik belőle.
2013. júl. 11. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!