Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Terhességed alatt nem gondolko...

Terhességed alatt nem gondolkoztál azon, hogy esetleg nem szép babád születhet?

Figyelt kérdés

Akár vonásilag,akár valamilyen testi hiba miatt.

Sokat gondoltál erre?


2014. ápr. 18. 12:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hát, azon nem, csak, hogy vajon milyen lesz?

Mikor megszületett a fiam, akkor "nem tetszett" igazán. Imádtam, oda voltam érte, csak a lányom után totál másmilyen volt és ezért. De egy-két nap után már őt is gyönyörűnek láttam (mára meg már 7 évesen őt látom a világon a legjobb pasinak... ha nem lennék szerelmes az apukájába, tuti feleségül mennék hozzá, majd ha felnő :D )

2014. ápr. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

oh, dehogynem! minden este elmondom, remélem szép leszel kicsi Luki :D

2 napja láttam egy képet egy ujszülöttröl...életemben olyan csunya, ráncos, babát még nem láttam..viccen kivül, ugy nézett ki, mint egy minimum 80 éves bácsi.. sok gyereket láttam már, ujszülöttként is, de még ilyet nem! teljesen lesokkolt. testihiba eszembe se jutott..

2014. ápr. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Dehogyisnem! Mindenféle kétely gyötört! Hogy egészséges lesz-e, szép lesz-e, okos, ügyes, kedves... Ne foglalkozz ezekkel, úgysem tudsz változtatni rajta. Amúgy pedig szépnek fogod látni, lehet, hogy nem azonnal, de hidd el, menthetetlenül szerelmes leszel.:-)
2014. ápr. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én mindig is reálisan gondolkoztam. Akkor sem volt másként, amikor megszületett a lányom. Csúnya volt. De a legtöbb újszülött az. Nem keseredtem el, hiszen napról napra változott. Most 3 éves. Az átlagnál szebb, de nem sokkal.
2014. ápr. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem is megfordult a fejemben, hogy "szép" baba lesz-e. Arra meg egyáltalán nem is akarok gondolni, hogy esetleg testi hibával születik majd. Most úgy gondolom, hogy majd reálisan fogom látni a "szépségét" és nem őt fogom kikiáltani a világ legszebb kisfiújának pláne hogy ez nézőpont kérdése. De az apukájának és nekem is valószínűleg ő lesz a legszebb. Ez így van jól.
2014. ápr. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én még nem vagyok terhes, de már most szoktam ezen gondolkozni. Belőlünk kettőnkből tipikusan összejöhet nagyon szép, de botrányos is, reméljük, majd szerencséje lesz. :D
2014. ápr. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én féltem tőle, hogy nem lesz szép, vagy olyan rokonra fog hasonlítani, aki nem szép. Szerencsére gyönyörű lett, legalábbis mi így látjuk. Szerencsére a saját gyerekét mindenki a legszebbnek látja.
2014. ápr. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Most várok babát, félidőnél tartok. Nekem ilyenen eszeme se jut gondolkozni, hogy nem lesz szép a gyerek. És ha nem lesz egy babamodell alkat akkor mi lesz? Semmi. Az jobban foglalkoztat, hogy egészséges legyen.

A húgommal beszélgettünk róla, neki viszont az a fontos, hogy ha majd egyszer gyereke lesz akkor igenis szép legyen.

Ebből látszik, hogy még testvérek között sincsen közös nevező a témában.

2014. ápr. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én egyszer mondtam anyukámnak, hogy mi lesz ha kibújik, meglátom és csúnya lesz?! Jót röhögtünk az egészen, de azt mondta, h az orvos/szülésznő előtt azért ilyet ne mondjak majd :D De gyönyörű formás fiam született, mindenkinek a saját gyereke a legszebb, így kár ilyeneken gondolkozni ;)
2014. ápr. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

hogy mindenkinek a sajátja e a legszebb..hmm...

barátnöm megszülte a 3. gyerekét (34 évesen), teljesen depresszios lett, az elsö mondata az volt, hogy - uristen, de csunya! és sirni kezdett.. (nem örömében) azota a kislány 3 éves, kicsit már szebb. na az ö kislányára senki nem mondta azt, hogy helyes, vagy szép..de még a nagyszülök is megrémültek, mikor meglátták. nem is készült sokáig rola foto, mostmár azért oké, van némi haja, a fülei még mindig nagyon kiállnak, a fejformája is még mindig nagyon deformált, a szája lebiggyenve , aránytalanul nagy szája és szeme van.

viszont, egészséges és nagyon nagyon jo kislány, nagyon jo természete van.

2014. ápr. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!