Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kesett a menstruaciom majdnem...

Kesett a menstruaciom majdnem egy hetet. Terhessegi tuneteim voltak de negativ lett a teszt amit a lehetseges teherbeeses utan par nappal csinaltam igy ertheto szerintem. Mi baj lehet?

Figyelt kérdés
Pentek ejszaka volt egy kis barnas rozsaszines folyasom reggelre semmi. Ma reggel pedig nagyon elkezdtem gorcsolni es hanyingerem volt majd verezni kezdtem de inkabb vizes allaga volt es nyalkas. Egy ideig eltartott es most semmi nem jon belolem de a hasam tovabbra is szur jobb oldalt es kozepen.
2014. ápr. 20. 19:10
1 2
 11/19 anonim válasza:
És ez csak ma, vagy már később is elkezdődött?
2014. ápr. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Ugy indult hogy pentekn este volt egy kis barnas rozsaszines folyasom aztan reggelre semmi. Utana pottyozgetett parszor majd megint semmi. Es ma reggel jott amit leirtam.
2014. ápr. 20. 22:36
 13/19 A kérdező kommentje:
Es a hasamban meg fura erzesem van. Leginkabb az izomlazhoz tudom hasonlitani.
2014. ápr. 20. 22:44
 14/19 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem várnék keddig, sőt, már eddig sem vártam volna, ha már pénteken elkezdtél vérezgetni. Azonnal ügyeletre kellett volna menned!
2014. ápr. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Azert nem mentem ugyeletre mert egy rossz napos k***a egyszer kozolte velem h legkozelebb akkor menjek oda h ha omlik velolem a ver es nem tudjuk elallitani. Erre annyit mondtam h remelem van lanya es h neki is ezt fogjak mondani. Aztan kitamolyogtam az ajton.
2014. ápr. 20. 23:59
 16/19 anonim ***** válasza:
Ha jól értem, szerinted (is) túl korán teszteltél. Akkor tesztelj most és ki fog derülni, hogy egyáltalán terhes vagy-e. Csak tünetekre sajnos nem lehet alapozni, a babázhatnék (vagy az ellenkezője) miatti stressz sok nőnek durván felborítja a menzeszét.
2014. ápr. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Tegnap is csinaltam rnaltam egyet az is negativ lett. Most viszont mar rendesen megjott. Szurkal a hasam faj a derekam es izomlazszeru fajdalmat erzek a mehemben. Ha esetleg terhes vagyok akkor majd csak 25-en fogja kimugatni ha betartom a 2 hetet. Akkor akartam masikat csinalni de tegnap inkabb megcsinaltam.
2014. ápr. 21. 14:14
 18/19 anonim válasza:
Szia. Mit mondott az orvos?
2014. ápr. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Szia! Nem tudtam menni mert nem vizsgal meg mert megjott.
2014. ápr. 23. 14:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!