Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ovuláció előtt hány nappal...

Ovuláció előtt hány nappal kell együtt lenni, hogy lány legyen? Csak 36 órás teszt létezik?

Figyelt kérdés
2010. szept. 14. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem ettől függ. Húgom mindent kipróbált, fiú lett. Kétszer is. Úgy, hogy a családunkban csupa lány született korábban.
2010. szept. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nézd meg a ciklus.hu-n.

ott van fiú/lány formátum,és megmutatja hogy mikor.

nálunk nem jött be.másodszor lányt szerettem volna,de vagy mi voltunk túl sokszor együtt vagy az egész egy nagy bolondság

2010. szept. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi.
2010. szept. 14. 21:45
 4/5 anonim ***** válasza:

Elvileg gyakran kell együtt lenni, hogy "gyengébb" legyen a sperma, mert a lányspermák kitartóbbak, mint a fiúk. És ha lehet, akkor peteérés előtt pár nappal.

De én sem hiszek annyira ebben. És ha igazán lányt akarsz, úgyis fiad lesz-- murphy törvény.

2010. szept. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megnéztem, úgy tűnik, hogy sokszor kell együtt lenni, de vigyázni kell a dátumokra. Az ovuláció előtt 3 nappal nagyon esélyes a lány, 2 nappal már kicsi esély van fiúra is. Valóban minél többet szexel a férfi, annál kisebb az esély fiúra.
2010. szept. 17. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!