Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Adjatok tanácsot, mit játsszak...

Adjatok tanácsot, mit játsszak a gyerekeimmel?

Figyelt kérdés

5(fiú), 3,5(lány)évesek a gyerekek. Tűz és víz a kettő. Az utóbbi időben felügyelt és szabad játék vége, hogy "vér folyik" úgy összekapnak. Semmi se jó. Ha szabályokhoz kötött a játék az a baj, ha szabad játék az a baj. Ha én csatlakozok az a baj, ha nem csatlakozok az a baj. Ha olvasok az a baj, ha nem olvasok az a baj. Ha ennek kedvezek az hisztis ha aznak kedvezek ennek van baja, ha mindkettőt büntetem akkor nekem van nyűgöm.

És a vége, hogy se játék se olvasás se rajzolás se fejlesztés se nyugalom nincs...

Tippek? Külön egyik se akar el lenni, inkább froclizzák a másikat, meg engem...

Feladom. Tudom egyfajta tesó-féltékenység, túl leszünk rajta, de kész vagyok.


2014. ápr. 23. 11:58
 1/5 A kérdező kommentje:

Labdázás: túl nagy túl kicsit dobsz, nem te jössz

Teke: nem így úgy, ez cumisüveg nem bábú...

Szerepjáték: az az enyém...

Rajz: az az enyém, nem jól nem jó helyre...

Társas: azt nem is úgy kel, de én akarok nyerni...

Kisautó: nagyon jó labdának...

Kirakó: az az enyém

Olvasnék: ne azt ezt, ne ezt azt, az az enyém...

Zenélős: azzal én akarok, add vissza...

Kint: összetörte a homokváram...

2014. ápr. 23. 12:01
 2/5 Imola Ágnes ***** válasza:
rakd őket egy csapatba, és állíts nekik ellenfelet. Pl. a 2 gyerek a szülők ellen. A közös ellenfél majd összekovácsolja őket:P
2014. ápr. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hehe egyedül nehéz csapatot alkossak... És abból is vita van amikor az apjuk itthon van hétvégén, hogy ki kivel, bár olyankor egy-egy gyerek van akit le kell kötni de az is 5percig működik, mert a kicsi apázna a nagy anyázna, és fordítva...

Káoszosak

Ismerős kisbarátokkal is összekapnak.

2014. ápr. 23. 12:11
 4/5 Imola Ágnes ***** válasza:
Valami vicces játékban biztosan benne lennének a szülők VS gyerekek mecsben. Ennél jobb csapatépítés nincs. És most kell a kezedbe vedd az irányítást, mert később csak rosszabb lesz. Álítsd őket egy csapatba, úgy, hogy magukra legyenek utalva, és csak közösen tudják megoldani a feladatot.
2014. ápr. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Imola Ágnes ***** válasza:
2014. ápr. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!