Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetek erröl?

Nektek mi a véleményetek erröl?

Figyelt kérdés

Párommal együtt élünk az én házamban és van egy két eves kisfiunk.

Pàromnak van egy rokona,akivel napi szinten kapcsolatban vannak nagyon jò barátok.

Sajnos csak rosszat tudok mondani az illetöröl...

Nem akar dolgozni, allandoan pénzt kéreget a páromtòl,hogy mivel a pàrom dohányzik és àtjön hozzánk napi 2 doboz nem eleg, mert elszívja....Holott a párom 2 napig beosztja!

Szòval folyamatosan ezt játsza 9 éve, miòta együtt vagyok a párommal.

De most rosszabb lett a helyzet.....

Összejött a kedves rokon egy csavargò növel, aki fél év után terhes lett töle.... Mivel és àramuk nem volt és szò szerint semmijük,megsajnàltam a BABÁT és adtam gyerekholmikat stb.... Erre az volt a köszönet,hogy nagyon csùnyán elhordott mindennek a sogornömnek.....persze nekem meg a sogornömet hordta el.....

Na mindegy a páromnak megjött az esze és nem foglalkozott velük..

MIT ad Isten element DOLGOZNI nem élösködött rajtunk!!!

Ez KB fél évig volt...kirùgták persze és me hint megtalalt minket.

Meglett neki a Gyerek persze nem dolgozik mért dolgozna!!!

Folyamatosan én vessel a gyereknek a tápszert,a cumisüveget,a pelenkàt ja és neki is viszek kaját mert éheznek a novel....

És persze nem intézték el a Gyest stb,mert AZT 15 km-rel odébb kell elintézni és jòhogy a páromat akarja oda is ugráltatni,hogy vigye el öket!!! Egy az,hogy tápszeres a baba: apuka otthon marad anyuka felül a vonatra két megállòt kellene menni és KB 5percet sétálni ezt megjárja 2òra alatt és mondjuk nem minket csicskáztatna!!!!

Most meg költözniük kell az albérletböl,mivel 3 hònapja nem fizetnek, és persze mi keressünk albérletet mert ö lusta!!

Most komolyan mi ez???

Én érzem magam rosszul,ha mondja,hogy nincs tápszere a gyereknek hogy pelenkàja! Lassan olyan,mintha lenne még egy gyerekem...

Milyen az ilyen szülö ilyen helyzetben gyereketválalni?????

Komolyan mondom,hogy elegem van már a párombòl is,mert eltartja öket és hülyének néznek minket! Ìgy persze,hogy nem megy dolgozni,ha szerencsétlen párom hat emberre dolgozik három müszakban...

Most én vagyok a szemét,hogy nem akarok segiteni,hogy észrevegye magát és elmenjen végre dolgozni??????


2014. ápr. 24. 14:00
 1/10 anonim ***** válasza:
huh durva szitu...én lehet a babán segítenék valahogy(pelus/tápszer) és ennyi, ha korábban talált munkát,most is kéne találnia...
2014. ápr. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Persze segitettem eddig is a babának.

Csak az a baj, hogy vannak ilyen gusztustalan emberek,akik a gyereket használják fel arra,hogy kihasználják a másikat!

2014. ápr. 24. 14:09
 3/10 anonim ***** válasza:
Én nem segítenék!!4 A gyest otthonról is el lehet intézni, letöltöd a netről a nyomtatvány, és feladni postán. Abban segítenék esetleg ha megkapják a pénzt, adják oda és vedd meg a gyereknek az egy hónapra szükséges dolgokat. Ők meg éhezzenek, lehet szívtelennek tűnök, de hülye lenne dolgozni, ha van aki segyt rajtuk ha baj van.
2014. ápr. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Állj a sarkadra:eddig és nem tovább! És sürgősen le kellene állítanod a párodat is.
2014. ápr. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom ez kivitelezhető-e(nem büntetendő,stb),de el kéne mennetek "segíteni" megigényelni a gyest,csp-t,az kb 35ezer ft ,de úgy,hogy hozzátok vigye a postás!!Azt beosztjátok a babára, így lehet észbe kapnának!!
2014. ápr. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Már lassan kezdek besokallni!!

Mi gyerekünk is nagyon sokba kerül!!


Szégyen hogy nem,amikor mondja a párom,hogy hozzájuk megy mindig kilopom a pénzt a pénztárcájábòl és kiveszem a cigisdobozbòl a cigit, csak 3-4 szálat hagyok benne...

2014. ápr. 24. 14:21
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát igazából szerintem te a babát sajnálod, ezért is viszel nekik pelenkát stb.

Én azt csinálnám hogy nem foglalkoznék velük, esetleg a babának vinnék valamit, mert ő nem tehet erről, csak az a baj, hogy örökké nem tarthatjátok el az ő gyereküket is. Nekik kéne megoldani.

Amúgy nincs is miért idegeskedniük, mert mindig segít nekik valaki pl te.

Szokjál le arról, hogy viszel nekik kaját, max a babának, ha ennyire így van a dolog, de nehogy már két felnőttet és még az ő gyereküket nektek kelljen pénzelnetek!!!

Kérjenek segélyt, forduljanak a védőnőhöz stb.

És keressen munkát a fickó.

A párod meg pláne ne nekik keresse a pénzt, hanem nektek, ti vagytok a családja!!!!!! Ők csak élősködők és látod milyen jól csinálják? Semmit nem tesznek és mégis van kaja stb. Vessetek véget ennek.

Nem azt modnom,hogy ne találkozzatok velük, nem ismerem őket, lehet tök jó fejek, de hangoztassátok, hogy nincs most pénzetek stb. Nehogy már azt higyjék nektek annyi van, márpedig azt hiszik. Maguknak szülték a gyereket nem nektek!!!!! Bár tény az a baba semmiről nem tehet ezért írtam, hogy neki azért ha van kinőtt ruha ilyesmi azért jószándékból lehet segíteni.

De cigizni sem muszáj!!!!!

Az utolsó kérdésedre a válasz, dehogy van szemét, sőt ennyit sem kellett volna tennetek.

2014. ápr. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Indokolt esetben segit az ember,de megint nem dolgozik fel éve...

És rosszul esik az,hogy odaadtam a gyerekholmik egy részét,kiságyat,babakocsit, ùj szönyeget,konyhabutort kis babakádat és az volt a hala,hogy elhordott mindennek és keverte a trutyit!!

Hiába hangoztatjuk,hogy nincs pénzünk ugye kocsink van akkor biztos van penz, felujitjuk a házat hat persze akkor kill erre jönnie,hogy sejtse,hogy van pénz!

És képes volt megkérdezni az egyik munkástòl,hogy mennyibe van a haz felujitása!!!

2014. ápr. 24. 14:36
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen kerüljétek őket, ne járjatok át hozzájuk, ha átjönnek, mondjátok, hogy óóóóóóóóóóóó pont indulunk a közértbe vagy anyukádhoz vagy akárkihez akihez nyilván nem jönne utánatok.

Semmi közük hozzá honnan van pénzetek az autót fentartani...... dolgozzanak ők is vagy legalább a fickó és akkor nekik is lehet. Nem kell magyarázkodni nekik, van kocsi és kész, mond, hogy nem egy luxus merci.

Egyszerűen ne adj nekik semmit, bőven adtál, arra sem volt köszönet!!! Mond neki nyugodtan, hogy amit tudtál (kiságy, ruha stb)odaadtál, ennyire futott, mit akarnak még? Fizesd a csekket??????

Nem lehet olyan jó haver a párod részéről, ha csak lejmolni jár és ha nem adsz akkor te vagy a szemét.....

2014. ápr. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem meg intézzék el a Gyest te meg legyél észnél és ne költsd rájuk a pénzt.
2014. ápr. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!