Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Másnál is volt olyan szitu,...

Másnál is volt olyan szitu, hogy annyit költött gyógyszerre, hogy a vitamin már nem fért bele?

Figyelt kérdés

Sajnos elég sokáig elhúzódott most a betegség,eleinte még adtam nekik a c vitamint teába,de elfogyott,aztán annyi mindent kellett venni,hogy ezen spóroltunk,vagy hogy is mondjam...meg azért sem vettem,mert a sok gyógyszer/láz mellett a c vitaminos teát se voltak már hajlandóak meginni:(

Szóval gondoltam ha kijövünk már végre ebből akkor majd csinálok valami immunerősítő vitamin kúrát...


2014. ápr. 24. 15:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem,szerencsére nem volt. Úgy jartunk már,hogy elfogyott hónap végére a fizu,de akkor hozzányultunk a tartalékhoz.
2014. ápr. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyent használtok de van akár 500Ft -ért is.
2014. ápr. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

igen,ezt ismerem,rossmanban lehet kapni azt hiszem,ilyet akartam most venni.

konkrétan c vitaminra és béres cseppre gondoltam(tudom,végül is ez nem vitamin,de azért hatásos)

2014. ápr. 24. 16:00
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerencsére nem, mert nemigen költök gyógyszerre, eddig anélkül is elmúltak a nyavalyáim, és vitaminokat sem szedek, helyette inkább rengeteg gyümölcsöt és zöldséget eszem, hagymát fokhagymát, stb.
2014. ápr. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nálunk is ez az első ilyen elhúzódó betegség...:(
2014. ápr. 24. 16:03
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerencsére nem, illetve fizetek egészségpénztárt, azon mindig van, most jött vissza az adóbevallásban visszaigényelt összeg is, ilyenkor a legjobb :)


Amit tudok ajánlani: a c-vitamin az aszkorbinsav minden tablettában :) A gyógyszertárban kb 160 (!!!) Ft a kimért aszkorbinsav- 3 hónapra elegendő mennyiség. (pici késhegynyi elég 1 liter folyadékhoz is és teljes napi bevitel megoldva betegség idején is, a magasabb szükséglettel is).


Ennél jobb, ennél olcsóbb, ennél hatékonyabb megoldás nincs, ami patikában kapható.


jobbulást.

2014. ápr. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm,ezt meg fogom nézni!
2014. ápr. 24. 16:14
 8/9 anonim ***** válasza:
soha az életben nem kapott C-vitamint a gyerekem (17 éves, utoljára hetedikben hiányzott.
2014. ápr. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vegyél egy kiló almát,hidd el többet ér mint a gyógyszertári c vitamin,tapasztalatból beszélek,a csodakészítmények nem érnek semmit.Vagy a legjobb amit a kórházban javasoltak facsart citromlé teába,limonádé,amennyi csak lehet.
2014. ápr. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!