Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok? (a többi lent)

Ti mit gondoltok? (a többi lent)

Figyelt kérdés

Egy másik kérdés által gondolkoztam el ezen. Érdemes lenne-e YouTube-ra feltölteni videókat. Van egy 16 hónapos kislányom, aki szeptembertől bölcsis lesz. Tanácsokat szeretnék adni leendő szülőknek. Az én tapasztalatomat szeretném megosztani másokkal. Szülés, szoptatás, hozzátáplálás stb. Nem dicsekedni szeretnék hanem tanácsokat adni. Ti megnéznétek ilyen videókat?

Ilyenekre gondoltam vagy hasonlókra:

http://www.youtube.com/watch?v=LidUp4Y_uI0

http://www.youtube.com/watch?v=tSrbh20oudI


2014. ápr. 28. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Engem személy szerint sosem érdekelt az ilyesmi, nem is néztem és nem is nézem meg. Minden ember, gyerek, babavárás, szülés, szoptatás stb. más, mindenki másképp alakítja. Ami az egyiknek beválik, nem biztos, hogy a másiknak is.
2014. ápr. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én biztosan nem nézném. Nem miattad, hanem mert nem szeretem a videókat. Ami érdekel, azt elolvasom.

Érdekes módon még azokkal az emberekkel készült videókat sem nézem meg, akiknek az írásait imádom olvasni.

Mondjuk én a blogokat sem szeretem, az is idegesít, tehát valszleg defektes vagyok :)

2014. ápr. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nekem a hátamon feláll a szőr az ilyen videóktól :(

akkor konkrétan a te példádat írom le, egy szem, még babával, mitől lenne több tapasztalatod, mint 3-4 gyerekes szülésznőknek, védőnőknek, csecsemősöknek, szoptatási tanácsadóknak, stb...

mert olyanoktól akik azért tanultak is a témában, és van több gyerekük így saját tapasztalatuk is van, szívesen meghallgatom az előadásukat, el is mentem egyszer-kétszer ilyenre (ingyenes), tanulságos.

de te nem tudod mikre kell figyelni, miket kell kivédened azért mert egy babával végigcsináltad, max azt tudod elmondani, hogy nálatok hogy volt. az meg nem tanácsadás hanem napló.


ne haragudj, a véleményemtől függetlenül persze csináld ha ebben tudnál kiteljesedni, na meg el is fér a sok ilyen dolog mellett, csak én nem nézném meg

2014. ápr. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is 16 hónapos a fiam, de a videóból, csak annyi maradt meg, hogy exhibicionista vagy.
2014. ápr. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igazatok van, nincs annyi tapasztalatom, akkor inkább hanyagolom a videó készítését.

A videón nem én vagyok hanem más valaki.

2014. ápr. 28. 21:56
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is azt mondom,hogy ilyen videó készítésénél sokat számít ha minél több tapasztalat van az embernek(több gyerek,gyerekekkel való munka,foglalkozás,stb).

Saját magamon tapasztalom ezt...2 fiam van,mind a kettő teljesen más!Ami elsőnél bejött,most nem igazán.Pl első fiam 17 hónaposan már szépen bilibe kakilt minden reggel,mert korábban elkezdtem hozzá szoktatni és együttműködő volt.Na mondom szuper,majd a másodiknál is így lesz...egy frászt:) 2. fiam most 17 hónapos és kiakad,ha előveszem a bilit,pedig nem erőltettem,ahogy elsőnél sem,csak néha elővettem,hogy ráüljön,de ő nem akar.És ez csak 1 példa,rengeteget tudnék írni!!

Tök jó dolog szerintem,hogy szeretnél tanácsot adni,de még nincs hozzá elég tapasztatod,hogy eléggé átfogó legyen.

2014. ápr. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!