Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról ha egy...

Mit gondoltok arról ha egy kisfiúnak (4-5 év) hosszú haja van és hajpántot hord, hogy ne lógjon a szemébe?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 8. 13:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
Azt, hogy egy kisfiúnak hosszú a haja, és, hogy ne lógjon a szemébe hajpánt van a fején. Nem hiszem, hogy szexuálisan elfog tévelyedni.
2014. ápr. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%

H-h mit? A kinézetéről vagy h esetleg meleg lesz?

Nem tudom, biztos furi lehet, mert ez nem túl fiús dolog, de ennyi.

Nem szoktam ilyeneken gondolkodni. :)

2014. ápr. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Vilcsianyuja ***** válasza:
64%
Szerintem gáz, de még mindig jobb, mint a hajcsat :)Már eleve a hosszú haj egy fiúnál. De én ilyen mainstream ízlésű vagyok. De el tudom fogadni, hogy ami nekem nem tetszik vagy furcsa, az másnak bejön. Egyébként a fiú maga meg van elégedve a hajával? Nem piszkálják miatta az ovis barátai pl.?
2014. ápr. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%
Semmit. Hordja úgy, ahogy szeretné. :)
2014. ápr. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
42%

Kérlek inkább vágd le!

Elégé ciki, és majd ha 15 évesen vissza emlékezik elégé mérges lesz... Ha, levágjátok nem kell feltétlenül nagyon rövidre, de szerintem esetetekben egy hajvágó olló életmenő is lehet! De. (Hiszen erre is kell gondolni) Ha, ragaszkodtok a hosszú hajhoz lépcsőzetesen vágjátok le, úgy, hogy az esetleges frufru legyen rövidebb, a mellette lévő hajak közepes hosszúságúak, hától pedig viszonylag hosszú. Láttam már ilyen megoldást, nyugi nem lesz a gyerekedből Szandokán.

UI: A hajjal egyszínű csatt még nem annyira feltűnő mint a hajpánt! Hajpántot ne!

2014. ápr. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem nevetségesen néz ki. Ha a szülőknek és a gyereknek tetszik, csinálják.
2014. ápr. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

dehogy szexuálisan kérdezem :)


kisfiam barátjáról van szó, nekem furcsa. csak azért kérdeztem, hogy én vagyok ennyire maradi vagy azért ez tényleg furi.

kisfiút már nagyon zavarta a haja, folyton hátra simogatta meg mondta is, erre anyuka beújított egy hajpánttal :O

azért nem vágják le mert ez még a "babahaja"...

2014. ápr. 8. 14:51
 8/13 Vilcsianyuja ***** válasza:
51%

Jaj, de jó, hogy nem a te gyerekedről van szó, mert akkor jobban ki merem fejteni személyes rosszallásomat. Pont erre gondoltam, önző anyuka annyira bele van szerelmesedve a gyönyörű kisfia gyönyörű hajába, hogy lesz@ja, mit szeretne a fiú. Szerintem egy 4-5 éves gyerek nem lehet annyira exhibicionista, hogy mások megítélését teljesen figyelmen kívül hagyva ki akarjon tűnni a tömegből. Anyuka szép hajú, beteg lelkű gyereket akar, vagy egészséges lelkületű, rövid hajút?

Sajnos nincs beleszólásunk, de hátha egyszer az illetékes is elolvassa ezeket a válaszokat...

2014. ápr. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
35%
Szerintem nagyon aranyos :D
2014. ápr. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
44%
Azt,hogy a zsidó szülők nem szeretik levágatni a gyerekük haját....egy fiú nem néz ki jól hosszú hajjal
2014. ápr. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!