Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A Szent Imre kórházból a...

Nina-chan27 kérdése:

A Szent Imre kórházból a picit mózeskosárban is el lehet hozni? Vagy csak hordozóban?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 30. 13:41
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

abban hozod el amiben akarod!


autóba nem teheted be mózesben, de az nem a kórház nézi hanem a rendőr

2014. ápr. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%
7 hónapja szültem ott, csak hordózóban lehetett elvinni.
2014. ápr. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%

2. válaszoló!

valaki ott állt és nem engedett ki míg hordozóba tetted? ne már, aki a kórház mellett lakik az nem viheti haza babakocsival se? bocs, de ezt nem hiszem el :)


engem lent várt a férjem, kézben vittem le a picit, köszöntek és minden jót kívántak... :)

2014. ápr. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Semmilyen jogszabály nincs arra vonatkozóan, hogy a kórházból miben viheted haza a babát, tehát ők ebbe nem szólhatnak bele és főleg nem tarthatják vissza a babát. Ha akarod kézben is kiviheted.
2014. ápr. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
16%

Hiába pontoztál le, akkor is ezt mondták!

Nyílván nem akadályoznak meg, de úgy látom annyira pontagyú vagy, hogy kiforgatod a másik szavait!

2014. ápr. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%

1, 3. válaszoló vagyok.


2es, nem, nem pontoztalak le, és nem, nem vagyok pontagyú... megnyerő a stílusod!

nem kiforgattam a szavaidat hanem komolyan kérdeztem, hogy nálad hogy volt ez? mert mint írtam, én csak kisétáltam a babámmal a kezemben a kórházból és senki nem kérdezett rá, hogy miért nincs hordozóban!

érdekelt, honnan veszed, hogy csak hordozóban lehet kivinni, ezért bátorkodtam rákérdezni, de kár volt...

2014. ápr. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 zabmester ***** válasza:
Mondjuk számomra is érdekes, hogy van, ahol kikötik, hogy csak hordozóban lehet elvinni a babát, tekintve, hogy azért messze nem minden családnak van autója, és ilyen okból kifolyólag esetleg hordozót sem vesznek, hiszen felesleges lenne. Ha valaki nem lakik messze, simán hazamehet úgy is, hogy babakocsiban tolja haza a babát, sőt, akár a kezében is viheti, ezt aztán semmiféle törvény nem tiltja, akkor egy kórház hogy tilthatná meg?
2014. máj. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!