Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik a "legneccesebb" név a...

Melyik a "legneccesebb" név a környezetetekben?

Figyelt kérdés
Amire azt mondjátok, hogy "ú bakker, ezzel a szerencsétlen emberrel/gyerekkel hogy kiszúrtak a szülei"?
2014. máj. 2. 13:12
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
71%
Akramellia.....
2014. máj. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
54%
Igor. Nekem nem jön be.
2014. máj. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
82%
Ikerlányok:Alma és Málna
2014. máj. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%

Oviban dolgozom vezető pozícióban, vannak nálunk is fura nevek...bár szerintem szubjektív, hogy kinek mina necces :D

Van nálunk Linett, Nikol, Adina, Miró, Szafira, Lujza, Bendegúz, Bonifác, Konor, Árven, Nadin, Dea, Zoárd, Atina, Neszta, Léla, Tirza, Mike, Apostol!!!, Damiján, Vanilla....hirtelen ezek jutottak eszembe :D De például ezek közül sok nekem inkább különleges, mint necces :) De én amúgy is a különleges neveket kedvelem!

2014. máj. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:

Persze, szubjektív. A kérdés arra irányul, hogy nektek mi számít neccesnek:)

Amúgy elég vicceseket írtatok eddig:D Az Akramellia elég kemény, de a Konor se rossz így leírva:D Várok még válaszokat:)

2014. máj. 2. 13:32
 6/35 anonim ***** válasza:
31%

na nem illik teljesen a sorba, mert az illető külföldi, tehát részemről ez csalás , bocsi, de nem bírom ki , hogy ne írjam ide a nevét:

LEOKÁDIA

2014. máj. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
kandida
2014. máj. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tetszik pl az,h Hella,Kevin. Ilyenek vannak a környezetemben,de én nem adnám. Az Apostol az nagyon durva.
2014. máj. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
22%
4-es vagyok, valóban nem egészen jól válaszoltam és közben még jutottak eszembe :D Számomra amik durvák nálunk az a Mirkó, Zelda, Benedikt, Léla, János (kisgyereknek), Béla (kisgyereknek), Filippa, Nimród, Tardos, Zenge, Nolen, Bendegúz, Brendon, Vanilla, Mercédesz, Damiján, Mátyás (kisgyereknek), Zselyke, Mike, Apostol, Tirza, Lukács, Zoárd, Árven, Szafira.
2014. máj. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
41%
Dzsenifer, Alina
2014. máj. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!