Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek lánya és fia van, hogy...

Akinek lánya és fia van, hogy öröklik egymástól a gyerekek a biciklit?

Figyelt kérdés
Már megőrülök, hogy kicsi kerékpárban sincs uniszex...
2014. máj. 5. 13:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Eladod, és veszel egy másikat használtan. (Esetleg átfested.)
2014. máj. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen, régebben ruhákat is lehetett örökölni egymástól, mert vettél egy síma fehér kis pólót és az jó volt mindkettőre, ma meg a lányoknak fodros vagy van egy kis virág a farmeron és már oda se tudod adni öcsinek. Nekem még nincs második, mindent-játékokat is, eltettem padlásra, ha megint lányom lesz, mákom van ezeket illetően, ha fiam, akkor meg eladom a cuccokat és veszek másikat:D
2014. máj. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Világoskék biciklit vettünk a fiunknak, hamarosan jó lesz a lánykának, így kerestem hozzá illő kerékpármatricát. Ilyeneket: [link] [link] [link] Még nem döntöttünk, milyen lesz.
2014. máj. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha jo allapotban van, akkor hasznalja vagy veszek masikat, nem csinalok ebbol problemat, szerintem, senkit nem erdekel, milyen szinu a bicikli. Szerintem, ha egy idegent, aki meglat egy lanyt pl. kekszinu biciklivel, ez erdekli es kineveti, szova teszi azt, ott mar nem a bicaj szinevel van gond...
2014. máj. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Futóbiciklit, rollert pirosat vettünk a fiúnknak, azzal nincs "gond". Most kapott a 4,5 éves fiúnk 16-os méretű rendes biciklit, attól tartok pár év alatt úgy elhasználja, hogy a lányunk már nem fogja tudni használni :( Ha igen, akkor rakunk majd rá matricákat. Rózsaszínt :)
2014. máj. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Lány a nagyobb, és nem akarok neki mindenből fiúsat, uni meg nincs.
2014. máj. 5. 14:13
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is a lány a nagyobb. Mindenből van uni, csak körül kell nézni. Amíg nem tudtuk, hogy lesz még egy gyerek, addig csak lányos cuccai voltak. Azokat eladtam és vettem fiúsat a kicsinek. De egyébként az sem jó, ha mindent örököl. mert akkor mit kap ajándékba? Nálunk mindig probléma, hogy a nagyszülők mit vegyenek.
2014. máj. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
a szomszéd kisfiú télen rózsaszín csíkal ellátott sötétszürke overallban volt,most nyáron szürke-rózsaszín szandálban van. alig észrevehető. pont senkit nem érdekel mit nyúz az utcán,az udvaron a hóban,porban,sárban. ami nagyon vészesen lányos, add el. a többibe nem fog belehalni. a példában felhozott virágmintás farmerra varrnék felvarrható verdás matricát pl.
2014. máj. 6. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

vannak uniszex színű bicók is azért. pl piros, sárga, zöld, mi a decathlonban vettünk egy világodkék-fehéret a lányunknak, szántszéndékkal olyat, amit az öcskös megörökölhetett. Másfél év sincs köztük, sok olyan nagyobb volumenű/drágább dolgot vettem a lánynak, ami inkább volt fiús mint lányos, aztán feldobtam csajos kiegészítőkkel. pl sötétkék overáll és lila vagy rózsaszín sapka-sál szettel hordta, aztán az overállt megörökölte a tesó és kapott hozzá fiús sapkát.

Mostmár nagyobbak, ovisok, már nincs öröklés egymástól, egyrészt mert már fontos nekik a nemi identitás, tehát hogy ami rajta van az igenis legyen vagány fisú/nagyoncsajos, másfelől a fiam már most nagyobb mint a nővére...

2014. máj. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nálunk is lányka a nagyobb és éppen most nőtte ki az első biciklit. Jó lesz az öcsinek, mert piros-kék-sárga. :)

Amit most kapott, egy totál lányos, totál rózsaszín, kiscicás stb...az majd nem lesz jó. Eladjuk és a legényke másikat kap.

2014. máj. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!