Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Kb. hogyan néz ki a láthatás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb. hogyan néz ki a láthatás egy 2 és egy 3 éves gyermek esetében, ha a gyerekek az anyánál vannak, és a szülők egymástól 300km-re laknak? Autó nincs.

Figyelt kérdés
2011. júl. 26. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem úgy,hogy az apuka vonatra(buszra)száll,utazik 300Km-ert,elmegy a kisgyermekek otthonába(jó esetben ajándékot visz nekik),játszik velük.Ha van rá lehetőség,vagy ha te(ti)megengeded(engeditek)esetleg ott alszik,ennek hiányában vagy ismerős,vagy szálloda,vagy ha nem engedheti meg magának,akkor még aznap hazautazik.

Ha az utazásra nincs pénze,akkor nem tudom.Én mindenesetre két ilyen kis korú gyerekkel nem utazgatnék 300Km-ert.

2011. júl. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
10%
Sehogy, ha nincs pénzed. Az anyukád viszont beperelheted hogy akadályoztatja a láthatást. (ha ő volt az aki elköltözött)
2011. júl. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Miért akadályoztatná a láthatást az anyuka? Joga volt oda költözni ahova éppen költözött. Nekik kell megbeszélniük hogyan lehet megoldani a láthatást, költségkímélően és praktikusan, biztos ki tudnak valamit találni. Ilyen pici gyerekeket én se hurcolnék ide oda.
2011. júl. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!