Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány hetesen raktátok össze a...

Hány hetesen raktátok össze a kiságyat többedik gyerkőcnek és hány hetesen mostátok, vasaltátok, pakoltátok be a ruhákat?

Figyelt kérdés
32 hetes vagyok, a nagynak most lett meg az ágya, a szoba átrendezve, csak a kiságyat kell összerakni. Szerintetek nem lenne még korai?
2014. máj. 7. 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer volt egy hasonló kérdés, én meg beírtam hogy már 29 hetesen készen volt minden, a kórházi csomagom is bepakolva (az előző terhességemnél 32 hetesen kórházba kellett mennem, és nem volt összerakva semmi cuccom, tök ciki volt), persze szépen le lettem pontozva. Erre most megszültem 34+0 hetesen, szerencsére semmivel sem kellett kapkodni mert minden készen volt, a kiságy is. Abból nem lehet semmi bajod ha mindennel korábban elkészülsz, max a végén még egyszer kimosol mindent ha már nagyon régen volt mosva. Én így gondolom, de lehet hogy megint lepontoznak.
2014. máj. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm !! Én zöldet adtam, számomra hasznos a válasz :)
2014. máj. 7. 13:55
 3/4 anonim ***** válasza:
31%
Nem értem, hogy ennek mi a jelentősége. Összerakod időben, terítesz rá egy tiszta lepedőt aztán kész. Az előrelátásból ritkán szokott baj lenni.
2014. máj. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az elsőnél kb 30 hetesen vettük meg a nagyobb dolgokat, akkor össze is raktuk, apránként a ruhák, kiegészítők is a helyükre kerültek. A kórházi pakkomat 30 hetesen összeraktam, mert majdnem bekerültem megfigyelésre.

A másodiknál is így volt, a 3. pedig olyan kis korkülönbséggel érkezett, hogy még szét sem szedtük a kiságyat, a nagyot tettük át egy kombiágyba, mert még ő is kiságyas volt :) De a 3.-nál is 32 hetesen már minden ki volt mosva,vasalva stb.

2014. máj. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!