Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 3 gyerkőcnek (0,5 és 5,5 év...

3 gyerkőcnek (0,5 és 5,5 év közöttiek) a ruhákon kívül miket kell csomagolnom 1 hetes belföldi nyaralásra?

Figyelt kérdés

Nyáron megyünk majd a Balatonra, de én már ezek kattogok pár napja. Ahogy elgondoltam szinte a 1/2 házat be kéne pakolnom.

Azt sem tudom milyen szállásunk lesz, mi lesz ott. Ellátást kértünk, de gondolom a picinek nem lesz pempős kaja.


2014. máj. 1. 21:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi volt hogy utazóágyat, kiskádat, etetőszéket és babakocsit is vittünk... Ezeket egyeztesd le előre a hellyel, minden mást ott is meg tudsz venni ha kell.
2014. máj. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Tisztálkodási szerek,picinek pelus,naptej,gyógyszerek(lázcsillapító),szúnyogriasztó.A picinek üveges kaja!Bárhol felmelegítik!
2014. máj. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Gyógyszerek. Lázcsillapító mindenképpen, azon kívül meg Te tudod, mire hajlamosak. Én például fogzásra való kenőcsöt, orrsprét és gyógynövényes köptetőt vinnék.

Milyen szállásotok lesz? Lesz benne pici konyha? Mi tavaly nyáron 3 gyerekkel (9 hó és 4 év közötti) apartmanban voltunk, vittem botmixert, és vettem gyümölcsöt, amit leturmixoltam. Persze volt nálam bébiétel is, ebédre inkább azt adtam, nem főzőcskéztem.

Fürdető, babasampon, úszópelenka. Én mosható úszópelenkát vettem a nyaralásra, abban ment a kicsi a vízbe, amíg az száradt, adtam rá eldobhatót, de ha nem lett pisis/kakis, az eldobhatót is ráadtam többször.

2014. máj. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Bilit, könyveket, fürdős játékokat, fürdőlepedőt/köntöst a strandra.


Kiskádat nem vittünk, amikor a 3 hónapossal mentünk pár napra, simán beálltam vele együtt a zuhany alá, a férjem meg átvette tőlem amikor kész volt.

Babakocsit sem, helyette hordozókendőt.

2014. máj. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Bungalónk lesz, fogalmam sincs, van-e benne picike konyha. Lelki szemeim előtt megjelent, ahogy állunk a megpakolt kocsi előtt és nem férnek már be a gyerekek.

Naptej, pelus, ...stb, gyógyszerek alap, főleg hogy 2 gyerekem is állandó gyógyszerre szorul, azok nélkül sehová nem indulhatunk el.

Ilyeneken agyalok: botmixer, vízforraló, gyümicentrifuga, utazóágyba elvinni a kiságy matracát, ...

2014. máj. 1. 22:07
 6/14 A kérdező kommentje:
Kiskád meg sem fordult a fejemben, de most elgondolkodtam azon is. Babakocsi kell, mert legalább lehet bele pakolni. Úristen, a férjem hülyét fog kapni ha meglátja a listát! :)
2014. máj. 1. 22:09
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Érdeklődd meg, hogy mi van, és mi nincs. Ami nincs azok közül is tudsz listát csináli, hogy mi az ami a legszükségesebb.

Szerintem a ruhákon kívül

Pelenka, pelenkázáshoz egyéb kellékek,

babakaják-előkék-kanalak-cumisüvegek

strandon hova rakod a picit, valami kis felfújható matrac, vagy akármi. Úszogumik, karúszók- kinek mi szükséges. Strandlabda, stb.

játkok minden korosztálynak, mesekönyvek, esetleg dvd-n vagy vmi hordozható eszközön mesék, alvócimborák-plüssök.

gyógyszerek!!!lázmérő, lázcsillapító, orrszívó!! Ha nem viszel ilyeneket, tuti ott betegszenek meg.


De tényleg nem ártana tudni, hogy mi lesz a szálláson kívül.

2014. máj. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha botmixert viszel, szerintem a gyümicentrifuga nem szükséges arra az egy hétre. Az utazóágyba, ha szerinted kényelmetlen, belehajtogathatsz egy pokrócot, rá a lepedőt, az enyém is így aludt benne, és sokkal kevesebb helyet foglal mint egy matrac. Kiskád szerintem fölösleges ilyen rövid időre, nagykádban is meg lehet fürdetni egy babát, csak sokkal kényelmetlenebb. Babakocsi viszont mindenképp kell, a strandon is abba tudod rakni a babádat. Vízforraló nem árt, ha befér, de ha nem, akkor tudsz venni ásványvizet/babavizet.
2014. máj. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, ez olyan aranyos kérdés, megmosolyogtam, és a hozzászólásaidat is.. Hogy miért? Mert nekem gyerek nélkül is tele volt a kocsi. Annyira, hogy tesóm és bnője holmijának alig maradt hely :D


Mit vigyél? Kérdezd meg a szállást, mit tartalmaz, mi van benne... Mi lakókocsiba/ mobilházba járunk.

Visszük a gyerek kiságyát, matracot, stb..

Amit vinnék a helyedben: Pelenka, úszópelus, naptejek ( én ajánlom a napozás utáni hűsítő sprayt is, pl. Lidl cien márkáját, nekünk nagyon bevált). Játékok, fürdőjátékok ( ki mit szeret), könyvek, bili, fürdőlepedő/ köntös, gyógyszerek, szúnyog és kullancsriasztó , csípés elleni szer, pl Antivakarin. Állítólag megint olyan szúnyogos év jön, mint 2010 volt. Én akkor voltam terhes, párom borzasztóan szenvedett tőlük.. Mindenképpen javaslom!

melegebb ruha, ha esetleg hűvös lesz, bébiételt is vihetsz üvegeset ( mi még tápszert is vittünk neki), orrszívó, ha van a szálláson dvd, esetleg mesefilmet. Alvós kedvencek, babakocsi,stb..

Hirtelen ennyi jutott eszembe :)

2014. máj. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mikor mentek, és hova?
2014. máj. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!