Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik bababörzén/expon vásároln...

Baranka kérdése:

Akik bababörzén/expon vásárolnak válaszolnátok pár kérdésemre?

Figyelt kérdés
Milyen standokhoz mentek oda szívesen? Kitől/kiktől vásároltok szívesen? Méret, ár, nem szerint szét válogatva? Vagy Ti milyen elrendezés szerint válogatnátok, válogatjátok szét a ruhákat? Érdekel minden tapasztalat!
2014. máj. 7. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Én azt nézem, mennyire rendezett a stand, mennyire felelnek meg az épp látható cuccok az én elképzelésemnek (mérettől függetlenül).

Engem a kínai ruhák (mármint a kínai márkák) nem érdekelnek, nem azért megyek börzére, hogy tiszta nejlon cuccokat vegyek. Szóval ahol látom, hogy csak kinais cuccok vannak, ott általában én nem állok meg, ránézésre mérem fel hol esélyes olyant találnom, ami érdekel.

A másik a tisztaság. Pl. ha cipők vannak kitéve, akkor ránézek, ha látom, hogy koszosak, lógnak a talpukon a sárcsimbókok, akkor már megyek is tovább.

Ugyanígy, ahol a ruhák általában koszos, szakadt, foltos benyomást keltenek, az se érdekel.

Hogy hogyan van szétválogatva, az kevésbé érdekel, az eladó úgyis segít, ha mondom, kb. miket keresek :)

2014. máj. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A szépen elrendezett asztalokhoz szoktam odamenni.Igen szeretem,ha méret,és nem szerint szét van válogatva,és be van árazva.
2014. máj. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok: ha be van árazva, az tényleg jó, abból kb. megintcsak látom, mennyire reális az ár, érdemes-e nézelődni.
2014. máj. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
alapvetően azt szeretem, ahol saját dolgokat árul az illető. Legutóbb szinte csak kereskedőkbe futottam bele, akik pofátlan árakon próbáltak eladni mindent. Ha normális áron adja, OK, de így röhejes. Legyen átlátható a stand, tiszták az árult dolgok, és ne tukmálja rám az eladó azokat a dolgokat,amiket tutira nem akarok megvenni.
2014. máj. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én olyan standokhoz szeretek menni, ahol külön vannak a fiú és a kislány ruhák (két lányom van), lehetőleg méret szerint válogatva. Ha a kupacban találok koszos ruhát, akkor onnan nem veszek semmit. Azért járok börzére, hogy rendes szülőktől vegyek minőségi ruhát. Azt nem szeretem, ha rám akarnak tukmálni olyan dolgokat, amit nem akarok megvenni: Pl: vidd el, gyorsan belenő. Ott sem állok meg, ahol törött játékok vannak, vagy koszos cipők. Az nem zavar, ha nincs árazva, mert szeretek kérdezni és alkudni.
2014. nov. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!