Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az orrszívó porszívó tönkreteh...

Az orrszívó porszívó tönkreteheti a porszívót?

Figyelt kérdés
Többször tapasztaltam már, hogy orrszívás alatt leállítja a porszívót. Után a ha lehül a motorja, újra használható, de borzasztó zavaró tud lenni, ha mondjuk csak az egyik orrát szívtam mégcsak le. 2 éves Philips porszívó, tehát nem egy 40 éves rakétától van szó. 2 orrszívóm is van, az egyik Arianna a másik Pisze.
2014. máj. 13. 13:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Én még sosem tapasztaltam ilyet (miele porszívóm van) de én a leggyengébb fokozatra állítom, ha szívom az orrát. Nem lehet hogy nagyon erős fokozaton szívod? (a legkisebb fokozaton is teljesen kiszívja)
2014. máj. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is arianna van és sose volt ilyen gond. Én se a legerősebb fokozaton használom.
2014. máj. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 gabszem ***** válasza:
nálunk nem volt még gond a porszívóval
2014. máj. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia, nálunk is volt ilyen gond, nyisd fel a szabályzó szelepet úgy nem hevül túl a motor. Pont most leszünk túl egy egy hetes náthán. Amíg nem olvastam valahol, addig nekem is leállt többször.
2014. máj. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nálunk a vízszűrős porszívó leszabályozott,ha pl. teljesen befogtad a csövét,tehát a tenyeredet odatetted a cső elé vagy a fotelt porszívóztam és ugyan ilyen nagy vákuumot csinált. néhány mp. után leállt magától,h. le ne égjen. ez egy biztonsági cucc benne. amióta a legagyibb porszívóm van,nincs ilyen,az túl buta hozzá :)
2014. máj. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is Arianna orrszívom van (volt, mert már nincs rá szükség), LG porszívóval, sose volt ilyen gond. Biztos túlmelegszik a motor. Ki kéne nytni a gégecső foganytúján azt a tologatós ki ablakot, hátha akkor nem erőlködik annyira a motor. És ha van teljesítményszabályozó tekrentyűje a porszívónak, azt is tekerd le.
2014. máj. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szintén Arianna AEG porszívóval. Mindig a legalacsonyabb fokozaton használom, sose állt le, romlott el.
2014. máj. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!