Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan tisztitsam ki az...

Hogyan tisztitsam ki az orrszivo-porszivo szivofejét?

Figyelt kérdés

Egyszerüen nem tudom hogyan tudnám belülröl kitisztitani rendesen a szivo falát a rátapadt váladéktol! Már kiföztem, sterilizálttam, forro viz alatt mosom ki minden használat után, de egyszerüen nem birok semmivel sem belenyulni és a rátapadt koszt kiszedni belöle! Ti ezt hogyan csináljátok? vagy oldjátok meg? Bocsi ha hülye a kérdésem, de nem vehetek mindig ujjat! ez már a 3.- ez miatt, engem rettentöen zavar!!


Köszönöm!


2010. febr. 12. 13:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Vízsugárral és utána fertőtlenítő folyadékba áztatom egy nap, az feloldja és megint vízsugár. Nekem bevállt.
2010. febr. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a fejről beszélünk és nem a csöröl,akkor nekem szétszedhető,belefér az ujjam (pisze orrszívó).De amúgy esetleg fültisztító,fogvájó?Ezekkel lehet "kapirgálni".
2010. febr. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
lehet kapni kifejezettem ezekhez kefét a gyógyszertárba kb 400ft.én is nagyon sokad szenvedtem mire ráakadtam erre a kis kefére:)
2010. febr. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a zuhany fejét leszereled, és odateszed a cső végére a orrszívó szívókáját, na az a vízsugár a tuti.
2010. febr. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
nekünk volt a dobozban kefe hozzá, szerintem is szerezz be 1et:)
2010. febr. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Probáltam már fülpiszkáloval, meg fogpiszkáloval is, de nem megy! :((( Ez a kefe nem is tudtam hogy van, utána nézek, mert nagyon kellene és ha csak 400 ft, akkor szerintem vezsek is egyet még ma!! Nagyon köszönöm a válaszaitokat! Persze a fertötlenitést is kiprobálom amit az elsö válaszolo irt! Sajnos nekem a sima gözölös sterilizálás nem vált be! (avent elektromos) Mindenhez tökéletes de ehez nem! :( :)
2010. febr. 12. 13:18
 7/10 anonim ***** válasza:
Áztasd be hypo-ba!most csináltam meg a miénket is!az mindent felold!
2010. febr. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Tuti tipp-Nekem ez vált be.Feláldoztam egy régi szempillaspirál keféjét jól kimostam és azzal kitudom sikálni a cuccost belőlröl is.És ez pénzbe sem kerül...:))
2010. febr. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
:-D Ez az ötlet nagyon tetszik ez szempilla spirálos! Köszönöm, ! :_D
2010. febr. 13. 16:08
 10/10 A kérdező kommentje:

1 millió köszönet az utolso válaszolonak a szempillaspirálos dolgot kiprobáltam, és tökéletesen kitisztitottam az orrszivot!!! :D:D:D:D:D:D

köszi!!!!!!!!!

2010. febr. 16. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!