Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol lehet a legjobb gyerekruhá...

Hol lehet a legjobb gyerekruhákat venni?

Figyelt kérdés
Ár-minőség szempontjából is érdekel.
2014. máj. 14. 15:40
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Én turkálni szoktam, max tesco, lidl, aldi. A garázsvásárokon lehet még nagyon jókat venni! Vettem már C&A-s ruhát is, sokkal carabb volt, mint a turkált, aztóa se adom rá, kinyúlt, elcsavarodott, elszürkült. Cipőt viszont odafigyelek, hogy egészségeset kapjon.


Hozzátartozik viszont, hogy amíg kisbaba volt, nem turkáltam neki.

2014. máj. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szia.c&a ,h&m ,tesco,scamp.A tescos bodykon kivűl soha semmivel nem volt gond,nem csavarodik el nem nyúlik ki.A legjobban a scampat szeretem de az inkább 80as méretig elérhető.Turiban nem veszek szerintem nem éri meg ár érték arányban,félárnál drágábbak .
2014. máj. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
e Bay ! Minőség Marka Olcsó árak , licit lehetőség !
2014. szept. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Next nagyon jó.
2014. szept. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én turiban 200 Ft-ért veszem, nagyon jó pamut anyagok és divatosak is


ellenben a nagy drágák amiket ajándékba kapok, csupa műszálak...jeleztem is, hogy bári jöhet csak nem ruha

2014. szept. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Háda.
2014. szept. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Láttam a Facebookon Horváthné Bakó Tünde foglalkozik baba-gyerekruha varrással. Elég jól néznek ki és az árak is elfogadhatók (ruhái 100% pamutból készülnek). Közületek próbálta már valaki a ruháit?

Tervezem, hogy mostanában rendelek tőle.

Egyébként eddig Scamp, Tesco (62-es badyk olyan szélesek voltak, hogy a fiam 2x belefért volna), Turi (kb. 6 hónapos korig voltak amiből lehetett választani, azóta nem járok oda) és amit innen onnan kapunk.

2014. szept. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!