Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi kell ahhoz, hogy gyermekfel...

Mi kell ahhoz, hogy gyermekfelügyelettel foglalkozhassak?

Figyelt kérdés
Szeretnék gyerekekre vigyázni a saját lakásomban,de nem tudom hogyan kezdjek hozzá.Kell valami tanfolyam?
2009. dec. 28. 23:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, jó ha elvégzel egy OKJ-s felsőfokú képzést, ahol megtanulod, hogy hogyan fejlődik egy gyerek, tanulsz gyermekpszichológiát, megtanítják, hogyan kell gondozni, hogyan lehet velük játszani. De lehet állami támogatásos családi napközit is nyitni, oda elég egy tanfolyamot elvégezni (azt hiszem, 3 hónapos), akkor teljesen legálisan nyithaszt a saját lakásodban olyan "intézményt", amire az állam is ad a szülőknek támogatást.
2009. dec. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én csecsemő és gyermek nevelő, gondozó vagyok, azzal biztos hogy lehet. A családinapközihez elég a tanfolyam, és ugy tudom a házi gyermekfelügyelethez is.

Az iskolába házidolgozatot kellett irnom a családinapköziről és a házi gyermekfelügyeletről is mert voltunk ott gyakorlaton, ha gondolod elküldöm neked e-mailba, abba nagyából minden bent van mit hogyan kell, meg hogy néz ki egy ilyen.

2009. dec. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!