Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen iskolába kéne mennem...

Milyen iskolába kéne mennem és mit kéne elvégeznem ahhoz, hogy vak gyerekekkel foglalkozhassak?

Figyelt kérdés
2011. szept. 5. 22:11
 1/3 anonim válasza:
100%
Szia. Én tapasztalatból írok, mert én is egy vak srác vagyok. Attól függ, milyen téren szeretnél vak gyerekekkel foglalkozni. Azt mondhatom, egy erős gimnázium után egyetemen gyógypedagógia karon kell végezni, aztán arra orientálódni, ami érdekel. Egyébbként ha szeretnél valamit kérdezni, tőlem nyugottan kérdezhetsz bármit, szívesen válaszolok.
2011. szept. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

általánosságban véve gyógypedagógia és azon belül szakosodás.

ELTE: Bárczi Gusztáv Gyógypedagógiai Kar (BGGYK), gyógypedagógus

2. félév után kell választani a látássérültek gyógypedagógiája területet.

[link]


egyébként nem tudom, pontosan mit tudsz elképzelni, mit szeretnél csinálni.


mert szintén az ELTÉ-n (más egyetemeken is, de azokról nem tudok) van a Pedagógiai és Pszichológiai Karon (PPK) rekreációszervezés és egészségfejlesztés nevű szak. az erről szól:

[link]

2011. szept. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat :)

azt nem tudjátok véletlenül, hogy tavaly mennyi volt ezen a szakon a ponthatár?

2011. szept. 6. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!