Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A debreceni gyermekklinikán...

A debreceni gyermekklinikán leszünk 2 hétig Vip szobában. Ha valaki volt már ott, megtudná mondani, hogy van-e ott WiFi?

Figyelt kérdés

2014. máj. 20. 23:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Bocs, csak azért írok, mert engem is érdekelne a válasz és így belekerül a "megválaszolt kérdéseim közé".


Azt tudom egyébként, hogy az egész egyetem (így a klinika) területén is van wifi, de ahhoz hogy használd, ott dolgozónak vagy hallgatónak kell lenned. Kell hozzá egyetemi kártya és saját hálózati azonosító.

2014. máj. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi tavaly voltunk bennt, akkor nyilvános, használható wifi nem volt.

Azért vip, mert sterilebb, más beteget nem tesznek a szobába + van egy 20 éves szinestévé

2014. máj. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azt hiszem akkor készítek be valami olvasni valót helyette. Tvézni nem szeretek. Amúgy én inkább úgy fogalmaznék, hogy attól vip, hogy kapok egyáltalán egy ágyat is, és nem széken, vagy matracon kell a gyerekem mellett aludnom éjszaka. Sajnálatos, hogy a nagyobb kórházakban ilyen körülmények vannak. Én kisvárosban lakom, de a helyi kórházban külön szobában lehetsz alapból ingyen a babával.
2014. máj. 21. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!